16 Temmuz 2019 Salı

Cemalettin UYSAL, Park ve Bahçeler Müdürü görevin den alındı, yerine Alihan KUZU getirildi


Gemlik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne Alihan Kuzu atandı.
Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’ın imzası ile atanan Alihan Kuzu göreve başlatıldı. Mevcutta Gemlik Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışan Kuzu göreve daire müdürü olarak olarak atandı.
Kuzu’ya müdürlük görevini Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan tarafından tebligat edildi. Yeni müdür ile makamında bir araya gelen Başkan Sertaslan Alihan Kuzu’ya yeni görevinde başarılar diledi. Kuzu’ya önceki müdürü Cemalettin UYSAL, ile fikir alışverişi yapmasını tavsiye eden Sertaslan, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün Gemlik Belediyesi’nin önemli birimlerinden biri olduğunu hatırlatarak Gemlikliler ile içe olmasını, ihtiyaç ve taleplere hızlı ve verimli cevap vermesini istedi.
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu olan Alihan Kuzu, Ziraat Mühendisi olarak 2011 yılında Gemlik Belediyesi’nde çalışmaya başladı. Tohum Satışı ve Uygulamaları, Ürün Verimliliği gibi alanlarda çalışan Kuzu, evli ve bir çocuk babası. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ndeki ayrıntılı çalışmaları gerekli alanlarda çözüm odaklı çalışmaları ile tanınan Kuzu, gerek belediye personeli gerekse hizmet verilen bölgelerde sevilen, çalışkan ve güler yüzlü kimliği ile tanınıyor. Kuzu’nun yeni görevinde ilçenin yeşil alanlarında, park, bahçe ve dinlenme alanlarında önemli çalışmalar yapması  bekleniyor.

Yorum Yap