29 Ekim 2019 Salı

GEMLİK’İ CUMHURİYET COŞKUSU SARDI


Cumhuriyetin Kuruluşunun 96. Yıldönümü ve Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Gemlik Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlendi. Gemlik Kaymakamı  Yaşar Dönmez ve protokol mensupları Atatürk anıtına çelenk sunarken Gemlik meydanı ve sokakları da Türk bayrakları ile donatıldı.

Cumhuriyetin Kuruluşunun 96. Yıldönümü ve Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Atatürk Anıtı önünde başlayan törene Kaymakam  Yaşar Dönmez,  Gemlik Askeri Veteriner Okulu Eğitim Merkezi ve Garnizon Komutanı Albay Sacit Sabuncu, Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ülger, siyasi partilerin ilçe başkanları, İlçe Emniyet Müdürü Abdulkadir Yüce, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mehmet Barış Bozkurt, Daire Müdürleri, Belediye Meclis üyeleleri, gaziler, siyasi partilerin yöneticileri ve üyeleri, öğrenciler, STK temsilcileri katıldılar. Kaymakam, Garnizon Komutanı ve Belediye Başkanının Atatürk Anıtı’na çelenk sunumundan sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşımız söylendi. 

1 comments

  1. Interesting and amazing how your post is! It Is Useful and helpful for me That I like it very much, and I am looking forward to Hearing from your next.. hasta yatakları

    YanıtlaSil