2 Eylül 2019 Pazartesi

Gemlik Basketbol'da yeni Güçlü yönetimTürkiye Basketbol 1 liginde mücadele edecek Gemlik Basketbol daha güçlü yönetim ile yola çıkıyor..

Berkay Bulut başkanlığında toplanan yeni yönetimde Erkan Aydoğmuş , Hakan Yıldırım ,Hikmet Minare , Erkan Sarışen, İsmail Bayrak, Kadir Kavlak ,Mehmet Akın, Selen Polat, Necdet Yılmaz , Şahmeran Çelenkoğlu ,Hasan Hamaloğlu, Faruk Aktaş, Hasan Keskin, Fatih Ayvaz, Halit Tunalı, Durmuş Ergül, Emre Düşmez, Fuat Özçelik , Hasan Tümer , Taner Dere ,ve Teyfik Yılmaz yer aldı.
İlk toplantısını yapan Gemlik Basketbol Kulübün yeni yönetimi Berkay Bulut başkanlığında toplanarak Gemlik için yeni bir vizyon olan 1 ligdeki stratejik planlamasını yaptı, Gemlik’te spora gönül veren birçok yakın dostu ile birlikte hareket ettiklerini belirterek, böylesi güçlü bir ekiple yola çıkmanın mutluluğunu yaşadığını bildirdi. Berkay Bulut, kulübün önceliği olan ilçedeki gençlere sporu sevdirmenin yanı sıra, Türkiye Basketbol 1 liginde ilçemizin tüm Türkiye’de en iyi şekilde temsil ederek değer katacağız.  Ekim ayında başlayacak olan 1 lig öncesi Eskişehir’de katılacağımız Türkiye kupasında başarılı sonuçlar almak için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Yeni yönetimimize kattığımız önemli isimler ile Gemlik ismini tüm Türkiye’de hatırı sayılır bir yere getireceğimizden tüm hemşerilerimizin kuskusu olmasın. İlçemizi ve tüm halkımızın destekleri ile Gemlik’te basketbol kültürü önümüzdeki yıllarda gençlerimize ışık olacaktır.

Yorum Yap