SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

CHP’DE BAŞVURULAR BAŞLADI

CHP’DE BAŞVURULAR BAŞLADI
Bu haber 02 Ekim 2018 - 20:25 'de eklendi ve Gemlik.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde CHP’de Belediye Meclis Üyeleri başvuruları başladı. Yoğun bir başvurunun gerçekleşmesi beklenen CHP’de adaylar belgelerini ilçe başkanlığına teslim etmeye başladı.

Yerel seçimlerde Gemlik’te seçimleri kazanmaya en yakın parti olan ve daha önce Belediye Başkanı adayı olarak Mehmet Uğur Sertaslan’la yola çıkan CHP, Gemlik’i yönetecek kadrolar için başvuruları açtı.

 Tüm örgütün heyecanla seçimleri beklediğini ve şu anda Gemlik’te seçimlere en hazır partinin kendileri olduklarını ifade eden Acar, “Tüm örgütümüz seçimleri heyecanla bekliyor. Gemlik’in sosyal demokrat bir yönetim anlayışına ihtiyacı var. Gençlerimiz artık sosyal hayatın eksikliği yüzünden ilçemize sırt çevirdi. Biz bu kara düzeni değiştirerek halkımızı ilçemizle barıştıracağız. Gemlik’i eskiden olduğu gibi Türkiye’nin gözde bir ilçesi haline getireceğiz” diye konuştu.

Sertaslan, “Gemlik’in gelecek 100 yılını planlıyoruz”

Gemlik’i yönetecek kadroları belirleyeceklerini ifade eden CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan Gemlik’te bir yönetim zafiyeti var, sosyal konutlarda ve diğer projelerde belediyelerin halk için değil, kendi karları için çalıştıklarını söyledi. Gemlik’in sadece meclisini değil, vizyonunu da geliştireceklerini vurgulayan Sertaslan, “Belirleyeceğimiz kadrolarla, Gemlik’in vizyonunu oluşturacağız. Kentimizin vizyon eksikliği var.  Gemlik’in her değeri ve halkımızla ortak çalışarak, ilçemizi  tekrar yaşanabilir bir kent statüsüne kavuşturacağız” dedi.

CHP’de Belediye Meclis Üyeliği başvuruları 1 – 19 Ekim arasında devam edecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon