SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik
KÜNYE

Y.F Reklam Ajansı ve Basın yayın Hizmetleri Tic. adına

İMTİYAZ SAHİBİ
Yalçın Fındık
Yalcin@gemlikhaberci.com

Genel Koordinatör / General Coordinator
Fatma Çetin

Fatma@gemlikhaberci.com

Haber Merkezi ve İstihbarat Şefi / News Center and Intelligence Chief

Özlem Gül

ozlem@gemlikhaberci.com

        Spor Servisi / Sports Service 

Hayati Fındık

Hayati@gemlikhaberci.com

Editörler / Editors
Cemal Gülbeyaz – Cemalgulbeyaz@gmail.com
İbrahim Gül – İbrahim@Gemlikhaberci.com

Kurumsal İletişim Koordinatörü / Corporate Communications Coordinator

Orhan karaduman

orhan@gemlikhaberci.com

REKLAM – ADVERTISING
Ferhat Toprak – ferhatowski@gmail.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(Gemlikhaberci@gmail.Com)

 

ADRES

Hamidiye Mah. Cumhuriyet Cad. 77 Gemlik, Bursa

ALTYAPI 
https://www.natro.com

YASAL UYARI : Haber İçerik sağlayıcı sitesi olarak hizmet veren https://Gemlikhaberci.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K‘nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları Haberlerin kendileri sorumludur. Gemlik Haberci hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.

 

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2012- 2017 gemlikhaberci.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Gemlikhaberci.com’a aittir. Gemlikhaberci.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Gemlikhaberci.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Gemlikhaberci.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Gemlikhaberci.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the  Gemlikhaberci.com However, sometimes the  Gemlikhaberci.com uses third parties to process your information. Gemlikhaberci.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the sitenizinadresi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the gemlikhaberci.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the gemlikhaberci.com and its services. When you use gemlikhaberci.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the gemlikhaberci.com cookies section of our full Privacy Policy.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon