SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

YENİ HASTANENİN YOLLU ENGELLİ DOSTU MODERN KALDIRIM

YENİ HASTANENİN YOLLU ENGELLİ DOSTU MODERN KALDIRIM
Bu haber 24 Ekim 2018 - 12:27 'de eklendi ve Gemlik.

İlçe’nin yeni yerleşim bölgelerinde bir yandan kaldırım yapım çalışmasını gerçekleştiren Gemlik Belediyesi, diğer yandan da yıpranan kaldırımları yenilemek için çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürüyor.

Bu kapsamda Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yeni Hastane yollarına geniş, modern ve engelli vatandaşların da rahat bir şekilde kullanabileceği yeni kaldırımlar yapılıyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Fen İşleri ekiplerimiz yeni Hastanemizin yollarında kaldırım genişletme çalışmalarına hızla devam ediyor. Kış şartları ağırlaşmadan yolları ve kaldırımları sorun olmaktan çıkarmayı hedefliyoruz” dedi. Yürütülen çalışmalarla birlikte hem yaya trafiğinin çözüme kavuşacağını hem de kaldırımın genişletilerek yaya yolunun görsel bir güzelliğe kavuşacağını belirten Başkan Yılmaz, çalışmalarda bölge esnafının ve vatandaşların göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek, “İnşallah vatandaşlarımız en kısa süre içinde daha geniş kaldırımlarda rahatlıkla yürüyebilecekler ”diye konuştu

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon