SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Yavuz; Güler Yüzlü, Sorun Çözen Örnek Bir Belediyecilik Vadediyorum

Yavuz; Güler Yüzlü, Sorun Çözen Örnek Bir Belediyecilik Vadediyorum
Bu haber 17 Şubat 2019 - 18:31 'de eklendi ve Gemlik.

Büyük Birlik Partisi Gemlik Belediye Başkan Adayı Hacı Ömer Yavuz’un adaylık ve proje tanıtım toplantısı Pırıltı Düğün Salonda Yoğun katılım sağlanan tanıtım toplantısında, Gemlik’te yaşayan büyük katılım kapsadığı dikkat çekerken,  siyasetçiler, dernek kuruluşları salonda yerlerini aldı.

Kadın kollar başkanı Elif Dursun Coş, Açılış konuşması yaparak biz davamız için buradayız ve ilçemize hizmet için bu görevi üstlendim her ne kadar yeni olsak da bu yolda millet için bir telefon kadar yakınız dedi.

Belediye Başkan Adayı Hacı Ömer Yavuz;  Yerel seçim ve  Çalışmalarımıza çok erken başladık. Bu yerel seçim partiden önce ilçenin adayları çıkarlar. Rahmetli yaşasaydı dediğimiz Parti ye bir defa oy istiyorum.  Bu kardeşinizi kırmayın  5 yıllık süreç verin Gemlik’te değişimi görün.

Bizler ekonomi üzerine çalışmalar yapacağız ve Gemlik ilçemiz de işsizliğe çare bulacağız.  Biz 3 ay önce hazırlandık. Bizim şahsi projelerimiz var bunlar. Bunlar çalınmış olabilir. Şu anda işsizlik baş gösterdi. Yerel yönetimlerin bu açığı kapatması gerekiyor. Projelerimizi 15 başlıkla topluyoruz, ana başlığımız ise; problem çözen belediyecilik” dedi.

BİRİKİMLERİMİZİ DİNAMİZMLE BULUŞTURACAĞIZ

 

Tecrübeyi önemseyeceğiz. Liyakati önceleyeceğiz. Sağlam ve kararlı olacağız. Her sokak’a hizmetti eşit şekilde faydalanacak. Asla dar nankörlük  yapmayacağız, yaptırmayacağız. İçinde olmadığınız hiçbir süreci yönetemezsiniz. Yönetme makamı süreçlere aktif katılımı gerektirir. Herkesin etkinliği varlığı kadardır. Aktif katılım. Bizim sloganımız bu. İnsanımızı ilgilendiren her işin içinde olacağız. Aktif destek vereceğiz. Vatandaşımızın önünde olacağız. Belediye her alanda Gemlik’in öncüsü olacak. Hizmetin yeri, saati olmaz. Hizmet hızımızı arttıracağız. Kendimiz ile yarışacağız. Projelerimizi hayata geçirirken cesaretli olacağız. Önümüze çıkan sorunları birer birer çözerek projelerimizi hayata geçireceğiz. Belediyecilik sadece hizmet yapmak değildir. Biz belediyeyi yönetirken kurumsal kimliğimizi en üst seviyede tutacak, disiplinden taviz vermeyeceğiz. Vatandaşımızı mağdur edecek uygulamalara kesinlikle izin vermeyecek, halkımızın talep ve isteklerinin yerine getirilmesi noktasında seri olacağız. Bir mahallemizde meydana gelen soruna anında müdahale edecek, sorunun çözümü için gerekli birimleri süratle harekete geçireceğiz. Bizim yönetim anlayışımızın özünde vatandaş memnuniyeti olacak. Bir yere hizmet yaptığımızda daha sonraki süreçlerde bu hizmetin takibini yapacağız. Bu yapılan hizmet ilk günkü gibi amacına uygun şekilde işleyip işlemediğini, vatandaşımızın ilk günkü gibi bu hizmetten memnun olup olmadığını takip edeceğiz. Böylelikle vatandaş memnuniyetimizde sürekliliği sağlayacağız” şeklinde konuştu.

 

Birlikte başaracağız

Sakın bunlar başaramaz, yedirmezler,oyumuz boşa gider gibi düşüncelere kapılmayın. Biz birlikte başaracağız!

 

Yavuz proje sunumu ile alakalı devam ettiği toplantısında,sorunlar ve çözümlerini sinevizyon eşliğinde sundu.

Konuşmasının sonunda bana burada destek veren  herkese teşekkür ederim hepinizden Allah razı olsun dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon