SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Ülkü Ocakların’dan şehit askerlerimize mevlid

Ülkü Ocakların’dan şehit  askerlerimize mevlid
Bu haber 15 Şubat 2018 - 15:13 'de eklendi ve Gemlik.

ÜLKÜ OCAKLARINDAN GAZİ ZİYARETİ VE ŞEHİT KORAY PINAR İÇİN DAVET

Ülkü Ocakları Gemlik İlçe Başkanlığı Afrin Harekâtın da şehit düşen askerlerimiz için mevlit okuttu. Mevlide MHP İlçe Teşkilatı ve çok sayı da ocak genci katıldı. Mevlit programının ardından harekâtta yaralanan Gemlikli Uzman Çavuş Mustafa Çakar’ın baba ocağına Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı Ali Yılmaz, MHP Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz ziyarette bulunuldu.

12 Şubat 2018’de yapılan ziyaret sonrası gazetemize açıklama yapan Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı Ali Yılmaz ‘’Ülkemiz sınır ötesinde terör ile mücadele halindedir. Coğrafyamız üzerinde kurgulanmak istenen oyunlara ülke olarak tek vücut cevap vermeliyiz. Harekâtta Gemlik’in gençlerinden Uzman Çavuş Mustafa Çakar kardeşim Gazi olmuştur. Kendisinin de ifade ettiği gibi bu vatan için, bayrak için ordumuz mücadelesine devam edecektir. Dün Çanakkale’de ki imanlı nesil, bugün Afrin’dedir. Dün Sarıkamış’ta ki inanmışlık ne ise Afrin’de ki inanmışlık ta odur.

Kahraman vatan evlatları gözlerini kırpmadan cennet vatanımızın için şehadet şerbeti içmektedir. Harekâtta şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve Aziz Türk Milletine sabır niyaz ediyor, gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Allah ordumuzu muzaffer kılsın.

Bu duygu ve düşünceler ile menfur bir saldırıcı terör örgütü tarafından şehit edilen Koray Pınar ağabeyimizin için 17 Şubat 2018 Cumartesi günü öğle namazına müteakip Merkez Asım Kocabıyık camin de sene-i  devriyesinde mevlit okutulacaktır. Tüm hemşerilerimiz davetlidir.’’ Şeklindedir.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon