SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

TALEP VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN “BAŞKAN ARANIZDA”

TALEP VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN “BAŞKAN ARANIZDA”
Bu haber 31 Ekim 2018 - 15:50 'de eklendi ve Gemlik.

TALEP VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN “BAŞKAN ARANIZDA”

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Talep ve Önerileriniz için Başkan Aranızda” projesi ile Çarşı Meydanında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Daire müdürlerinin de hazır bulunduğu proje kapsamında ilçe halkının sorunları ivedilikle çözüme kavuşturuluyor. Son derece sıcak ve samimi ortamda, çay, kahve, şeker ve kolonya eşliğinde gerçekleşen buluşmalarda, Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve Daire Müdürleri ile bir araya gelme fırsatı yaşayan vatandaşlar, yazılı ve sözlü olarak sorunlarını iletebiliyor.

“Vatandaşlarımızın dertlerine çözüm olma noktasında her fırsatta ve her platformda halkımızla bir araya gelmeye, “Halkın derdine derman olamayan bir belediyecilik anlayışı olamaz. Bu sebeple attığımız çalışıyoruz” diye konuşan Başkan Yılmaz her adımda halkımızın faydasına olacak işlere imza atmaya çalışıyoruz ”dedi.   Şeffaf, hesap verebilir ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla Gemlik’i çok daha güzel günlerin beklediğini dile getiren Başkan Yılmaz, “Milletimize hizmetten başka bir şey amaçlamıyoruz. Tek derdimiz insanımıza en iyi hizmeti sunmak” dedi.

İmar’dan zabıta işlerine, alt yapıdan ruhsat sorunlarına, temizlik işlerinden sokak ve mahallelerin eksikliklerine kadar birçok konuda gelen önerileri dinleyen ve daire müdürlerine ileterek aynı gün içinde çözüm üreten Başkan Yılmaz, vatandaşlardan da takdir topluyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon