SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

SAADET’TEN MİMARLAR ODASI ZİYARETİ

SAADET’TEN MİMARLAR ODASI ZİYARETİ
Bu haber 23 Aralık 2017 - 18:51 'de eklendi ve Gemlik.
Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri, Gemlik Mimarlar Odası Başkanı seçilen Betül Arı ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
       Saadet Partisinin yapmış olduğu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan başkan Betül Arı; “Mimarlar ve mühendisler odası olarak, odamıza bağlı tüm arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak mesleki çalışmalarını kolaylaştırmak ve mesleğin gelişimini sağlamak mimarların birbiri ve özellikle halkımız ile muhatabı olduğumuz belediye çalışanlarıyla aralarında olan ilişkilerinde dürüstlüğü hakim kılmak, disiplini korumak amacıyla hizmet veren bir odayız.” diyerek Oda’nın amacına değindikten sonra şunları söyledi.
       “Halkımız ve belediyemiz arasında çalışan bir köprü vazifesindeyiz. Bu sebeple de diyoruz ki; Belediye ve dolayısı ile hizmete talip olacak siyasi partiler biz mimarları unutmamalı, imar planlarını hazırlamada ve uygulamada bizlerin de görüşlerini almalı. Gemlik’e yaraşır ve yakışır bir şehirleşme istiyorsak bunu uzlaşma ve istişare içerisinde yapmalız.” diyerek sözlerini sonlandırdı.
       Saadet Partisi İlçe Balkanı Ahmet Vakkas Yıldız ise; “Mimarlar Odasını, diğer meslek kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte ilçemizin siyasal yaşantısının etkin bir öğesi olduğunu düşünüyor ve değer veriyoruz. Sizin de belirttiğiniz gibi, ilçemizi ilgilendiren her konuda istişare yapılması ve görüş alışverişinde bulunulması gerektiğini düşünüyoruz. Milli Görüş Belediyeciliği ile bu istek ve düşüncelerininiz hayal olmadığını göstereceğiz; çünkü Milli Görüş Belediyeleri sadece bir siyasi partinin değil tüm siyasi partilerin ve o partilere gönül verenlerin belediyesi olarak çalışan bir sistemdir. Saadet Partisi olarak Gemlik Belediyesinin anahtarlarını aldığımız gün Milli Görüş Belediyeciliği’nin nasıl işlediğini ve ne demek olduğunun canlı şahidi olacaksınız.” diyerek sözlerini noktaladı.
Felicity party Chairman Ahmet stars and members of the Board of Directors at waqqas township, Gemlik Chamber of architects is elected president congratulations to betul and management visit.
The President expressed satisfaction with the visit and words beginning in betul saadet party Bee; “as the Chamber of architects and engineers, to meet the needs of all of our friends in our room that are connected to work and vocational simplify the development of the profession to ensure that we are the architects our people partner with each other especially in relationships between municipal employees and establish the rule of honesty, we have a room that serves for the purpose of maintaining discipline by saying” after focusing on the purpose of the room said.
“We are working as a bridge between our people and our municipality. For this reason, we say; therefore, we serve municipal and that aspires to political parties, not to mention architects, should take the views of us in preparation and execution of zoning plans. If we want to gemlik and worthy worthy of urbanization, we should do that in consultation and consensus.” his words ended.
Waqqas Ahmed the Balkans Felicity party County star “The Chamber of architects, together with other professional associations and civil society organizations active in the political life of our County thinks that is an element, and we value. As you noted, We believe that consultation and feedback on all issues of concern in our County that should be exchanged. Dusuncelerin the National opinion municipality with this request and we will show that it is not your imagination; only a political party because political parties and municipalities, the National opinion not all of those parties in the municipality of those who gave the heart to a system that works. Felicity party as we want the National opinion municipality gemlik municipality received the keys of the day you will be a living witness of how it works and what it means.” ended his speech by saying.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon