SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Saadet Partisi’nin İkinci Durağı Fatih M. Güler

Saadet Partisi’nin İkinci Durağı  Fatih M. Güler
Bu haber 25 Ekim 2018 - 18:15 'de eklendi ve Gemlik.

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarının, etkili fert ziyaretleri kapsamında ikinci durağı ilçemizin eski Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güler oldu.

Misafirleri evinde ağırlayan Güler, Saadet Partisi İlçe Başkanı ve arkadaşların yapmış olduğu nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. Yerel gündeminin yanı sıra ülke gündemin de konuşulduğu sohbette başkan Yıldız, çıkar ilişkisine dayalı Akp ve Mhp ortaklığının son halini yorumladı. Yıldız, görüşleriniz şu sözlerle dile getirdi.

’Söz konusu bu iki parti son günlerde dile getirdikleri kırmızı çizgileri sebebiyle ters düştüler ya da yaklaşan yerel seçimler öncesinde kürt kardeşlerimizin oylarını almak adına yeni bir algı operasyonu başlattılar diye düşünüyorum.’ şeklinde konuşan Yıldız devamında şunları söyledi.

‘Saadet Partisi olarak her partinin kırmızı çizgisine saygı duyuyoruz. Bilinmelidir ki bizim de kırmızı çizgilerimiz var. Bizim kırmızı çizgimiz; adalet arayan mağdurlar, fitre parasına muhtaç edilmiş asgari ücretliler, kapatılan şeker fabrikaları ile mağdur olan işçiler-çiftçiler, atanamadığı için intihar eden öğretmen adayları, oğluna okul pantolonu alamayan babalar, iflas eden esnaf, borç mağduru milyonlar velhasılıkelam bizim kırmızı çizgimiz memleketin selameti ve insanlarımızın huzurudur.’ diyerek sözlerini sonlandırdı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon