SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Refik Yılmaz’ın Yolları

Refik Yılmaz’ın Yolları
Bu haber 27 Şubat 2017 - 10:53 'de eklendi ve Gemlik.

Yapılan çalışmalar, Hamidiye mahallesi cadde ve sokaklarını köstebek yuvasına dönüştürdü. Gelişi güzel yapılan çalışmalar nedeniyle Zeytin hali’ın bir çok  insanlar evlerine ve işyerlerine gidip gelmekte zorlanırken, yağışların başlamasıyla birlikte ortalık çamur deryasına döndü.

Belediye Başkanı Refik Yılmaz, geçtiğimiz aylarda başlanılan yer altı kanalizasyon çalışmaları sebebiyle yollar adeta köstebek yuvasına döndü. Vatandaş her geçen gün belediyeye isyan ederken yolların durumu işler acısı. Yeni yapılan kanalizasyon çalışmaları sonrasında yollar delik deşik olurken vatandaş çoktan sabrı taşmış durumda. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, yollar için henüz bir çözüm bulamamışken vatandaşın doğru dürüst yürüyecek bir yolu dahi kalmamış vaziyette. Yeni yapılan kanalizasyon hattının ardından kapatılan yerler adeta harabeyi andırıyor.

 

Sözümüzü yabana atmayın. Lafa gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz. Kumla’da alternatif turizmden bahsediyorsunuz. Kumla, kurşunlu turizm merkezi, vitrini. Şuan gelin görünki buranın durumu işler acısı. Burada bile böyleyse, varın gerisini siz düşünün. Gemlik  Belediyesi halka köstebek yuvası gibi yollarda araba kullanmaktan başka bir alternatif sunamıyor. Gemlik Belediye Başkanı Sayın Refik bey ve yakın çalışma ekibi, sık sık yurt dışına gidiyor, bolca geziyor. Gittikleri yerlerde yollara, caddelere bakıyorlar mı? Orada da yollar böyle çukur dolu mu? Peki, gittiğiniz yerde cadde ve sokaklar böyle mi Refik Bey? Gittiğiniz yerlerin “Gemlik caddeleri” köstebek yuvası gibi mi sayın başkan? Belediye Başkanı Refik Bey hemen hemen her kesim yollardan muzdarip.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon