SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik
Zübeyir Bayrakdar

nerde. Hani şu DEVLET HASTANESİ Mİ?

nerde. Hani şu DEVLET HASTANESİ Mİ?
Bu haber 02 Ekim 2018 - 20:17 'de eklendi ve Gemlik.

GEMLİK’e HİZMET YAĞMURU DEVAM EDİYOR !!!
Bu hizmetler için takdir bekleniyorsa ebetteki takdir ederiz. Ama bu resmi BELEDİYEYİ HEP ELEŞTİRİYORSUNUZ adı altında gözümüze sokanlara bir kez daha bakmaları için iade ediyoruz.

1- BÖLGE HASTANESİ
Bu isimle tanıtılıp temel atıldı takdir teşekkür eyvallah. Lakin bölge hastanesinin yeri yurdu nerde. Hani şu DEVLET HASTANESİ Mİ?  😁
Hani temizlik personelinden tutun tekniğe, yolundan tut güvenliğine, ha birde doktor mu yoktu ne?  😁 Ben hastaneyi yakından inceledim ( yatarak ) teknik donanım yetersiz.
Şimdi tutun DEV GİBİ KLİNİK açtık diyecek değiller. Bölge hastanesi diyerek DEVLET HASTANESİ kuruldu. Kim kurdu Büyükşehir  😁 Alt yapı kimin sorumluluğunda belediyenin.
O zaman biz eleştirecez siz suscaksınız elbet de.

2- TERMAL TESİS
Bu isimle coşkulu temel atma töreni. Gemliğe değer katan bir eser ( yatırım.) temel atanlardan Allah razı olur mu bilmem temennimiz o yönde lakin. Bu yatırımın durması Gemliğin değerini yerinde tutuyor mu? Yoksa İFLAS ( BORÇ ) Mu? Söz konusu. Nerde açıklama… YOK.

Hadi canım sende BELEDİYE ÇALIŞIYOR. Esnaf, Kahvehane filan hasbıhal yapıyor. Bundan öncekiler dışarımı çıkıyordu.
Valla ben MEHMET TURGUT ile her cuma beraberdik. Mehmet Turgut’u belediye binasında görenler bana ihbar etsin.  😁
İş gezme tozma ise. Mehmet Turgut’un eline su dökecek adam daha anasından doğmadı gardaş. O yüzden Başkan Refik bey halkın içinde olmasına şaşıran insanlar. Bence siz evden çıkmıyormuşsunuz.

Şimdi MEHMET TURGUT’UN Gemliğe kazandırdıklarını saysam. Mehmet Turgut Bey tekrar belediye başkanı olur %100 garantisini de veririm. Mehmet Bey sadece somurtgan eli sıkı bide Giresunluları sevmezdi  😁 Sevseydi zaten kimse onu Belediye Başkanlığından indiremezdi.

3- 1400 BELEDİYE KONUTU
Temeli atıldığında işte bu beaaahh  😁 diye hayıflandım. Süper artık Gemlikte dar gelirli kişilerde ev sahibi olacak hatta süper manzaralı HAKEDİYOR GEMLİĞİMİN DAR GELİRLİ HALKI BUNJ, Hep zenginler mi manzaralı yerleri kapatacak. Diye söylendim.
Sonra mı?
Eeee Malum Belediye başkanlığından açıklama. Temsili söylem “-Fakirsiniz ne işiniz var oturun oturdunuz yerde, çalışıp kira ödeyin. Ev sahibi olup zengini fakirleştirmeye hakkınız yok.” Yada durun iki dakika gidin BANKADAN KREDİ ÇEKİN PEŞİN ÖDEYİN VEREM EVİ SİZE. ”
Bankacı amca 100.000 TL borç (kredi) verir misin?
320.000 TL geri ödemeli veririm. Sende alacak g.ç var mı? Sen ondan haber ver emmimin oğlu.

Tabiki 1400 Belediye Konutları yine manzara sever Zenginlerimize ultra ucuz yatırımlık olarak kaldı.
Şimdi zenginlerimiz bol bol alır. Fakirlere 750-1000 TL kiraya verir. Eeee bedeli var fakir manzaralı yerin kirasıda manzarası kadar güzel olacak tabi.

Yoruldunuz Demi  😋
Dere ıslah konusuna girem mi? Durun azıcık değinem.
Dere ıslah çalışması HİZMETLER arasına girdi lakin Çevre yolundan sonraki dere yatağına Otlar sarmış Düşerseniz AKUT bile sizi 48 saatten aşağı bulamaz. Dikkat edin düşmeyin.
Çevre yolu ile sahil kıyısına kadar stabil çalışma vardı. Devam edecek mi? Allah ile Belediye biliyor. Vatandaşın haberi Yok çalışma devam edecek mi diye.
Ettiğini farz ederek devam edelim. Mevcutta proje pompalar yardımıyla Deniz suyu basarak sirkülasyon yaparak derenin koku ve böceklenmeye karşı önlem alınacak. DERE YATAĞI FAYANS döşeniyor. Şimdi mantığınıza sorun.
1-Tatlı su dereniz var deniz suyu ne alaka,
2- Deniz suyu tuzlu ve fayans ne alaka,
3- Deniz suyu pompa basacak ise faturası kime,

Devam edersem Belediyeden solarsınız. Şimdilik susuyor çayımı yudumluyorum. Çay çek usta çay. Haberler soğudu.

Gemlik Haberci Editörlüğü
ZÜBEYİR BAYRAKDAR

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon