SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Memur-Sen’den Ak Parti’ye ziyaret

Memur-Sen’den Ak Parti’ye ziyaret
Bu haber 15 Ocak 2018 - 3:04 'de eklendi ve Gemlik.

Memur Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker Gemlik’te Ziyaretler de Bulundu

Memur-Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker ve  Gemlik Temsilcisi  Halil Gemici ve Yönetim Kurulu üyeleri Ak Parti Gemlik İlçe Başkanlığına seçilen  Yaşar İslam’ı ziyaret ederek tebrik etti.

Memur-Sen  ev Eğitim Bir-Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker, ziyarette Memur’sen ‘in Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü olduğunu ifade ederek Türkiye’nin hayrına olan bütün meselelerde aktif bir şekilde görev aldığını ifade ederek ‘Anayasa değişikliğinden,Ortak Akıl mitinglerine ve 15 Temmuz sürecinde hep meydanlarda olduk.Biz her zaman bu konularda hükümete destek olduk’ diye konuştu.

Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyet ifade ederek Memur Sen Bursa Şube Başkanı Numan Şeker ve Eğitim Bir Sen Gemlik Temsilcisi Halil Gemici, ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Numan Şeker daha sonra Gemlik Devlet Hastanesi Başhekimliğine yeniden atanan DR  Şahmeran Çelenkoğlu’nu da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samimi  havada geçen ziyarette Başhekim Çelenkoğlu, Gemlik’de yapımı tamamlanmak üzere olan Devlet Hastanesi hakkında bilgiler verdi.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon