SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Manevi Kalkınma Önemli

Manevi Kalkınma Önemli
Bu haber 15 Temmuz 2017 - 23:42 'de eklendi ve Gemlik.
Saadet Partisi Gemlik İlçe Teşkilatı ilçemize yeni atanan Müftü Mehmet Reşat Şavlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız ve beraberindeki heyet ziyarette Gemlik yereliyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Ziyarette Saadet heyetine görüşlerini aktaran Şavlı, Gemlik’te dini eğitim verecek mekanlar açısından sıkıntı çekildiğini, talebin oldukça fazla olduğunu belirterek sadece Cami ve Kuran kurslarıyla yetinmeyip toplumun her kesimine ulaşabilmek adına İlçe Milli Eğitimle koordineli olarak okullarda da hizmet vermeyi düşündüklerini ifade etti.
Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız’da Şavlı’ya yeni görevinde muvaffakiyetler dileyerek manevi eğitimin önemine değindi. Yıldız: “Toplumumuz her geçen gün manevi değerlerinden uzaklaştırılmaktadır. Manevi kalkınma konusunda daha özverili çalışma mecburiyetimiz var. Kardeşlik duygusu birlik ve beraberlik gibi bizi birleştiren konulara önem verilmeli kutuplaştırıcı ayrıştırıcı söylemlerden uzak durulmalıdır.” dedi.
Ziyarette hazır bulunan Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesi Recep Aygün de ilçe müftüsüne hayırlı olsun dileklerini iletti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon