SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Kumla hangi ile bağlı

Kumla hangi ile bağlı
Bu haber 27 Haziran 2017 - 19:19 'de eklendi ve Gemlik.

K.kumla 13.20 Söylemiyorum.! Gösteriyorum Sn.Yetkili kurumlara..!.
Bu sadece 1.tek kare. Ve görünen.gömülenleri üstü kapatılanları. Eksikleri değil.O resimleride koyarsak dün burada avazımız çıktığı kadar Sessiz kalıp sizleri uyarırken kulaklarını tıkayıp üç maymunu oynayan kurumlar Beyhude göstermelik yapılan işlerden kimin haberi var.yetkisi yok .kimin yetkisi var.sesi yok bunu siz daha iyi biliyorsunuz.Ey yetkili Biliyoruz Yanlış ve hatalı imalat ve yapılanlar Her müessesede yenide olsa Atıl duruma girer ve başka yerde uygunluğunda olmadığından çöpe.hurdaya gider.!
Malesef Diğer yerleri bilmiyorum Ama yakinen takip ettiğim K.kumla geçen sene değil Sahil projesinin ilk uygulama başlangıcından bu güne gelinen ve yapılan işlerin uygulama imalat hataları akıllara durgunluk veriyor..!
Basit bir örnek anlatayım.herkesin şu an güzel dediği yunus ışıkları eskiler çok eskiler söküldü çöp oldu.
Ve yerine 2 tane yol tarafına led ışık koyuyordu 20-35 cm lik oradaki arkadaşa sordum bunlar ne işe yarayacak dedim ışıklandırma iyi güzel bunlar niye iki tane bize verilen talimat böyle Peki sizce bu normal ve yeterlimi abı bize verilen emir böyle .bak güzel kardeşim Burası reklam panosu tabelası yani düz duvar değil 4 tarafı olan 4.Açıda bakılı 3 boyutlu görünen yer En az bu ledler gücüne göre büyümesi ve en az. 4 tarafına konması gerekli ve şart ki görsel görüntü olsun siz bunu yetersiz öldüğünü iletin boyna git gel yapmayın yarın gelir karşıya daha büyük 2.tane daha koymak zorunda kalırsınız.Ve sonuç kimsenin haberi olmayan ve sonrada deniz tarafına konan 55-60 lık ledler .oldu peki havuzu tartışılır çünkü kaçağı var onuda söyledik yunuslardan fıskiye olacaktı oldu sanki 3.yasında çocuk işiyor.Kusura bakmayın be örnek içi ve bütün işler En az 3 sefer daha yeniden yapılacak .ha bu arada Şu soyunma kabinlerine içine birer havlu .peçete bir tarafına yatak bir tarafına wc.koymayı düşünürseniz Doyunma kabinleri amaca uygunluk teşkil eder..Birde Aklimi kurcalayan konu Bu Kumla ya yapılanlar ve bu günkü konumu bilerek yaratılmış gibi bir gözlem hasıl oldu acaba İleriye dönük bir plan varda bu günkü durum bu planın bir aşaması gibi yani önce halkı bezdirip.sonra esas planı uygulamak ve o plan uygulanırken halkın tepkisini düşürmek gibi yani bu günkü kötü durum o gün geldiğinde canından bezmiş halkın o istenilen projeye ses çıkaramayacak olasımı esas plan.acaba.!
Şunu da söylemek istenirim.Belediyelerin Haricinde Bünyesinde yetkisinde olmayan ivedi olarak her branşta belediyelerin verdiği ihalelerin.Projeye uygun imalat ve uygulamaları harfiyen takip edecek ve uygulama aşamasında eksik ve yanlış veya saptırılmış uygulamalı günlük olarak takip edecek. ve söz sahibi olacak şekilde Tüm belediyelerde bu birimlerin bağımsız çalışması sağlanmalı.K.kumladaki gibi.
Ben yaptım oldu.Üstüde örtülürse bazılarının Ensesi artık dönemez hale gelecek.bu konuda geçmişte olanlar gibi yarınlarda belediye değişiklerinde geçmiş belediyeye Fatura çıkartılmakla kalmaz Aynı işlere bu vatandaş para ödemek zorunda Kalır.!
Geçmişteki örneklerle sabit bir durumdur.!
Eskisi gibi görev zararı.görev kayıbı.
Askerde olduğu gibi Eğitim zararı diyerek konular kapatılamaz.Suç varsa Suçlu var Suçlu varsa Cezada olmalı.!

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon