SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Kumla Emlakçılar Derneği kuruluyor

Kumla Emlakçılar Derneği kuruluyor
Bu haber 03 Şubat 2017 - 18:18 'de eklendi ve Gemlik.

Gemlik’teki Emlakçılar, Kumla Emlakçılar Derneği’ni kurulacak ilk toplantısını gerçekleştirdi. Can simit sarayinda gerçekleştirilen toplantıda
Kumla ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Gayrimenkul sektörü dernek çatısı altında bir araya gelecek. Emlakçılar, Kumla Emlakçılar Derneği’ni kurulacak olan ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Can simit sarayinda  gerçekleştirilen toplantıda  Kumlada faaliyet gösteren Emlakçılar bir araya geldi. Önümüzdeki günlerde ilk genel kurulunu gerçekleştirecek olan derneğin amacı ise sektörün daha kaliteli hizmet verebilmesine öncülük etmek olarak açıklandı.

Kurucu başkan Serkan Güvenç,
Emlakçılar Derneği’nin kurucu başkanı olan Gemlak Gayrimenkul Yönetim düzenledikleri istişare toplantısında Kumla Emlakçılar Derneği’nin amaç ve tüzüğü ile ilgili brifing verdi.
Derneği kurmaktaki amaçlarının sektörü daha kaliteli bir hale getirmek olduğunu söyleyen Serkan Güvenç; Kumlada faaliyet gösteren emlakçı arkadaşlarımızın iş geliştirmesini sağlayacak ve daha profesyonel nitelikli emlakçıları sektöre kazandırmak olacaktır.  Kumlada ben emlakçıyım diyen ve sektör ile ilgili vergi levhası bulunan ya da emlakçılık sertifikasına sahip her birey derneğimize üyelik başvurusunda bulunabilecektir” dedi.
Dernek çatısı altında bir araya gelecek olan emlakçıların, Kumla ekonomisi için daha önemli çalışmaların altına imza atabileceğine inandığını ifade eden Güvenç; “ Şu ana dek 35 yeni talep var. Üyeliklerin kabulü yönetim kurulunun takdirinde olacak” dedi.
Amaç; sektörün daha kaliteli hizmet vermesi
Gemlik’teki herkesin bir şekilde bu sektörden nemalandığına dikkat çeken Güvenç, emlakçılığı layıkıyla yapan iş verenlerin, zaman zaman kalitesiz ve düzensiz çalışanlar tarafından mağdur edildiğine dikkat çekerek; Gemlik’teki emlakçıyım diye gezen çok sayıda insan var. Biz Emlakçılar olarak hepimiz, işini iyi yapanlara köstek oluyoruz. Bu nedenle refaransımız  Kumla Emlakçılar derneği olacaktır. Herkesin işini daha kaliteli yapmalarına vesile olacak bir referans olacaktır. Bir çok konuda danışmanlık hizmeti alacaklar. Gerek hukuki danışmanlı, gerekse arazi danışmanlığı konusunda. Kurumsal firma ve marka geliştirme alanlarında da danışmanlık hizmetleri vermeyi düşünüyoruz” dedi.
Birlikte Türkiye’nin gözünün Kumla’a çevrildiğine dikkat çeken Serkan Güvenç, bu projeler içerisinde yıldızı parlayan Emlakçılık sektörünün Kumla geleceği için de önemli adımlar atması gerektiğine değinerek;  Emlak sektöründeki arkadaşlarımızla Dernek çatısı altında bir araya gelerek birtakım projeler geliştirebiliriz. AVM’ler, Sosyal tesisler  yeni istihdamları ortak hareket ederek sağlayabiliriz. Bunun için de birlik olup el ele vermeliyiz” dedi.
Toplantıya katılan Emlakçılar, yeni kurulacak olan derneğin büyük bir ihtiyaç olduğuna dikkat çekerek ilerleyen günlerde güçlenerek büyüyen bir dernek olarak hem sektörü geliştiren hem de Gemlik’teki gelişimine katkı sağlayabilecek bir oluşumun gerçekleşebileceğini ifade ettiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon