SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Kamyoncu Hacı Şerif’in oğlu sizi bu sıkıntılardan kurtaracak

Kamyoncu Hacı Şerif’in oğlu sizi bu sıkıntılardan kurtaracak
Bu haber 24 Mayıs 2018 - 19:42 'de eklendi ve Gemlik.

CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar ve Belediye Başkan Adayı Mehmet Sertaslan Nakliyeciler Derneğini ziyaret etti. Ziyarette seçimden sonra olacak motorin zamlarına vurgu yapıldı.

Kamyoncunun derdini anca Yalova’nın Elmalık köyünden kamyoncu Hacı Şerif’in oğlu Muharrem İnce’nin anlayacağını vurgulayarak konuşmasında başlayan Acar, “CHP olarak nakliyecilerin dertlerinin farkındayız. Mazot fiyatları öngörülemez şekilde artıyor, o kadar artıyor ki seçimlere zarar gelmesin diye ÖTV’den düşmeye başladılar. Şu anda motorine iki günde yaklaşık 50 krş zam geldi. Ama seçimler riske girmesin diye bu zammı yansıtmıyorlar. Seçimden sonra ise bu zamlar insanlarımızın canını yakacak şekilde yansıyacak ve nakliye sektörünü sıkıntıya sokacak. Ama nakliyecilerimiz merak etmesin. Kamyoncu Hacı Şerif’in oğlu Muharrem İnce bu sıkıntılardan nakliyecileri kurtaracak” diye konuştu.

 “Erken değil, baskın seçim”

Seçimlerin erken değil, baskın seçim olduğunu vurgulayan Acar, “Gördüğünüz gibi ülkemizde bir kişinin lafıyla iki ay sonraya rejim değiştirecek bir seçimin kararını alabiliyorlar. Böyle baskın seçimler anca üçüncü dünya ülkelerinde gerçekleşir. Bizim için fark etmez kendi sonlarını daha erken hazırladılar. Karşılarında böyle bir tamamen milletin yararına gerçekleşmiş Millet İttifakı’nı görmeyi ummuyorlardı. Oyunlarını teker teker bozduk. Kimse merak etmesin, ülkemizde bu kadar dert varken, ekonomi piyasaları bu kadar bozukken seçim diye tutturanları ve milletin bekasını değil kendi bekalarını düşünenleri millet affetmez” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon