SON DAKİKA

Gemlik haberci, Gemlik Haber, Yerel Haber, Gemlik spor, Gemlik

İYİ PARTİLİLER ÇANAKKALE GAZİSİNİ UNUTMADI

İYİ PARTİLİLER ÇANAKKALE GAZİSİNİ UNUTMADI
Bu haber 03 Nisan 2018 - 22:30 'de eklendi ve 303 kez görüntülendi.

İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatı, Gemlik Engürücük Mahallesinde bulunan, Çanakkale Gazisi Yüzbaşı Emin Patlak’ın mezarına bakım yaptılar.

Konu hakkında açıklamada bulunan İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı, şöyle söyledi: 18 Mart Şehitler Günü etkinlikleri kapsamında, Engürücük Mahallesinde bulunan; Şehit Öğretmen Ethem Yaşar’ın mezarına ziyarete gitmiştik. Çanakkale Gazisi, Yüzbaşı Emin Patlak’ın mezarını da ziyaret etmeyi ihmal etmedik. Gazimizin mezarının durumu bizleri üzdü. Orada hemen ellerimiz ile mermerlerini temizlemeye çalıştık. Daha sonra arkadaşlarımız ‘eğer akrabaları izin verirlerse, mezara bakım yapmak istediklerini’ söylediler. Engürücük Mahallesi’nden olan yöneticimiz, Emin Doğru aracılığıyla, derhal Gazimizin akrabaları ile bağlantıya geçerek, izinlerini istedik. Kendilerine çok teşekkür ederiz ki; akrabaları bu talebimize olumlu yanıt vererek bizleri sevindirdi. Sosyal Politikalar Bölümü sorumlularımız gerekli hazırlıkları yaptı. Yanımıza Gazi Yüzbaşımızın torunu, Engürücük Eşrafından Erol Öksüz’ü de alarak, gereken her ne varsa; elimizden geldiğince yapmaya çalıştık. Bu bizi çok mutlu etti. Bu mutluluğu bizlere yaşattığı için Sayın Erol Öksüz nezdinde, Gazimizin tüm ailesine; kendim ve teşkilat arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim.

Yüzbaşı Emin Patlak’ın torunu Erol Öksüz ise, dedesinin mezarına bakım yapmak için, İYİ Partililerin kendilerinden izin istediklerini belirterek, ‘önce çok şaşırdım’ dedi. Daha sonra, konunun içeriği kendisine anlatıldığında sevindiğini; izin verdiklerini belirtti. ‘İyi oldu, benimde elim değdi biraz’ diye konuşan Öksüz, İYİ Partililere bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon Bursa Masaj