SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

İyi Parti Gemlik Temsilcisi Adnan Bıyıklı, kuruyor

İyi Parti Gemlik Temsilcisi Adnan Bıyıklı, kuruyor
Bu haber 19 Aralık 2017 - 12:29 'de eklendi ve Gemlik.
Milliyetçi Hareket Partisi’nden Yüksek Disiplin Kurulu kararıyla çıkarılan milletvekillerinin kurduğu İyi Parti oluşumu ilçemizde başlıyor.
2014 yerel seçimlerinde MHP den belediye başkan adayı olan Dr. Adnan Bıyıklı’nın kurucu ilçe başkanı olmasının kesinleştiği öğrenildi
Kendisiyle görüştüğümüz Bıyıklı, görevin kendisine verilmesinin yüzde 99 olduğunu belirtti.
Görevlendirmenin perşembe gününe kadar netlik kaza nacağını söyleyen Bıyıklı,  yaptığı açıklamada şöyle konuştu:
“İyi Parti Türkiye de yeni bir olu şum. İyi Parti merkez sağdaki boşluğu dolduracak. Gemlik’teki örgütlenme konusunda İl başkanlığına Yüksel Yılmaz’ın getirilmesi sonrası beni çağırdı.
Gemlik İlçe başkanlığı görevini vemeyi düşündü ğünü söyledi.
Bu konuda arkadaşlarımla görüşerek görevi kabul ettim. Resmi yanı tamamlanmadı. Ama perşembe günü netleşeceğini sanıyorum. Türkiye bir çıkmaza sürüklendiği bir dönemden geçiyoruz. Bu dönemde herkes taşın altına elini koymalıdır. Gün birlik beraberlik günüdür. İyi Parti görevi bana verildiğinde partiyi Gemlik’te kuracağım. Her kesime açık olacağız.
Hiç kimseyle hesabımız yok. Zaman kavga zamanı değil,
birlik zamanı. Hainler dışında herkesi kucaklaya cağız. Gemlik’in etini, kemiğini yiyenlerle hesabımız olacak. Bu hesaplaşma siya setle yapılacak.Görev bana verildiği andan itibaren ilçe yönetimimizi kadın ve gençlik kollarını oluşturup İl’e bildireceğiz. Bu nedenle çalışmalara başladık sayılır.”
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in geçtiğimiz günlerde Bursa’ya gelerek Bursa il başkanını atamasından  ardından, İnegöl, Mustafa Kemal paşa, Nilüfer, Kestel, Yenişehir ilçelerinde İyi Parti kuruluşları tamamlandı. Gemlik’te de kurulmasıyla İyi Parti ilçe sayısı 6 ya yükselecek.
https://www.facebook.com/iyiparti.gemlik/

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon