SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Gemlik belediyenin işini vatandaş yapıyor

Gemlik belediyenin işini vatandaş yapıyor
Bu haber 20 Haziran 2017 - 14:22 'de eklendi ve Gemlik.

Gemlik hamidye mah. 294 sokakta ikamet eden halk, Bursa büyükşehir ve Gemlik belediyenin hizmet yapmamasından yakınıyor.

Sokaklardaki Park alanın yapılması için belediyeye defalarca müracaat eden ve onlarca dilekçe veren halk,  her defasında olumsuz cevap alınca kollarını sıvamak zorunda kaldı. Belediyenin yapması gereken parke taşını kendisi yapmaya başlayan vatandaşlar,  Yaptığı açıklamada  Gemlik belediyesine tepki gösterdiler.

“Belediyenin yapması gereken işi kendim yapıyorum”

Bursanın Gemlik ilçesi Hamidiye Mahallesi’nde ikamet edenler, ev  önündeki Parkların yapılması için Kader ve 294 sokakta park alanıdiye milletten arazi alıp boş boş duruyor duruma tepki göstererek belediyenin yapması gereken Parkı şuan kendimiz yapıyoruz.

“Park alına beton dökmezsek kışın çamur deryasına dönüyor”

Duruma tepkili olan Turay, “Sadece park değil cadde bile bozuk ama gelip yapmıyorlar. Biz kendi imkânlarımızla, parke taşı yaptık, Yağmurda çamur deryasına dönüyor burası… O’nun için geçici bir önlem olarak şuan  parke taşı döşeme yaptık. Caddenin halini görüyorsunuz, çukurlar oluşmuş. Parke taşı yok, olsa da biz yapmayı bilmiyoruz ki… Belediyenin gelip burayı yapması gerekiyordu ancak gelip yapmıyor. Ne yapalım, bizim de elimizden ancak bu kadar geliyor.” diye konuştu.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon