SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Gemlik’in Yeni Emniyet Müdürü Suçlulara Korku Saldı

Gemlik’in Yeni Emniyet Müdürü Suçlulara Korku Saldı
Bu haber 10 Ekim 2017 - 22:56 'de eklendi ve Gemlik.

Gemlik Emniyet Müdürü göreve başladığı buyana Gemlik’te suçlulara gözdağı verdi.

Gemlik Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Asayiş ve Trafik Şube görevlisi 500’e yakın polis, ilçemizde son zamanların en büyük genel güvenlik aramasında, şüphe lileri ve yoldaki araçları didik didik aradı.

Yaptığı operasyonlarda

Farklı esrar maddeleri, uyuşturucu hap, uyuşturucu satışında kullanılan tartı aleti, çok sayıda av tüfeği fişeği ve uyuşturucu hazırlanmasında kullanılan çeşitli ekipmanlar ele geçirildi. Baskında A.A., M.A., M.C.,ve M.E. gözaltına alındı.

Gemlik Asayiş Büro Ekiplerinin ortaklaşa yürüttüğü operasyonlar, adeta nefesleri kesti. Gemlik Yeni Mahalle’de yapılan özel hareket ve narkotik büro ekiplerinin de katıldığı baskında, farklı suçlardan aranan F.A. evde yakalandı.

G3 Namlu Ucu Bulundu

Gemlik’te farklı iki adrese yapılan operasyonda ise farklı uyuşturucu maddeler, 7.65 çapında tabanca ve buna uygun mermiler ele geçirildi. Adreste bulunan G3 tabir edilen piyade tüfeğinin namlu ucu ise şaşkınlık yarattı.

Gemlik Cumhuriyet Mahallesi üzerinde, Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Ekiplerinin bir süredir yaptığı takip ve izleme sonrasında, 2 kilo 200 gram esrar ele geçirildi. Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından son dönemde yapılan çalışmalar olumlu sonuç verirken, son olarak Cumhuriyet Mahallesinde yapılan operasyonla da, M.D. isimli şahıs gözaltına alındı. Neredeyse bir çuval yer kaplayan 2 kilo 2000 gramlık uyuşturucu maddesi de, Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğünde sergilendi.

Gemlik halkı tarafından memnuniyet ile karşılanmıştı. Son dönemde aralıksız gerçekleşen operasyon ve baskınlar da adeta uyuşturucu ticareti yapanlara göz açtırmıyor.

Gemlik İlçe Emniyet Müdürü Abdulkadir Yüce, Gemlik Asayiş Ekiplerini ve Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü personelini kutlayarak yapılan operasyona yönelik mücadelelerinin devam edeceğini dile getirdi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon