SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

GEMLİK’İN İMARI DA, TARIM DERMANI DR. ADNAN BIYIKLI’DA

GEMLİK’İN İMARI DA, TARIM DERMANI DR. ADNAN BIYIKLI’DA
Bu haber 20 Şubat 2019 - 1:04 'de eklendi ve Gemlik.
  Saadet Partisi Gemlik Belediye Başkan Adayı Dr. Adnan Bıyıklı, meclis üyesi listesini değerlendirdi. Gemlik’in farklı kesimlerine ve mesleki gruplarına hitap ettiğinin altını çizen Belediye Başkan Adayı, ilçe teşkilatına da gayretlerinden dolayı teşekkür etti.
GEMLİK’İN İMARI DA, TARIMI DA AYNI LİSTEDE
   Gemlik’te imar sorunlarından sürekli dert yanıldığını ifade eden Saadet Partisi Adayı Bıyıklı; ”İlçemizde geçmişten bugüne sorunlar silsilesi olarak devam eden imar sorununu çözmeye en yakın parti Saadet Partisidir. Gemlik’in zemin yapısını sorun ediyorlar. Biz zeminin bina üzerinde ana etken olduğunu düşünmüyoruz. Bu nedenle jeoloji mühendisimizi listemize aldık. Asıl değerlendirmeyi kendileri yapacaktır.
   Aynı zamanda Gemlik’in kentsel dönüşümü gündemde. Gemlik’te ilk kentsel dönüşümü yapan, aynı zamanda bu işin bilirkişisi sayılan isim olan Hamza Aygün de bizim listemizde yer alıyor. Hem mevzuatı, hem Gemlik’in yapısını ve kazanımlarını beraber düşünebiliriz.
TARIM VE İŞSİZLİK’TE BİZİM MESELEMİZ
   Listemizde esnaflarımıza, spor kulüplerimize yer verirken, bir yandan Gemlik’in tarımını
önemseyerek buna uygun isimi de aramıza kattık. Gençlerimizin ve mezun işsizlerimizin olduğunu ziyaretlerimiz esnasında gördük. Bunu en iyi anlayacak arkadaşı da aramıza aldık. Bu tarz sorunları en iyi yaşayanlar bilir. Bu nedenle engelli bireyimiz de bizimle mecliste görev yapacak.
LİSTEMİZDE ŞAİBELİ İSİM YOK
   Aynı zamanda liste hazırlanırken ilçe başkanlığımız önceliklerinden biri de isimlerin hakkında şaibe ve farklı iddialar bulunmamasıydı. Bu konuda, Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanlığı kurduğu ekiple 20 günü aşkın süre çalışma yaparak değerlendirmeler yaptı.
BAŞARI EKİP İŞİDİR
    Bizi başarıya götürecek olan ekibimizle uyumumuz olacaktır. Bizler her dediğimizi kabul edecek değil, uzmanı oldukları konularda bizi doğruya sevk edecek ekip kurmak istedik. Bunu da başardığımıza inanıyoruz. Gemlik halkı doğruya destek verecektir” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon