SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik
YaLçın FINDIK

Gemlik’in alkollü caddesi, Aile buradan geçemiyor

Gemlik’in alkollü caddesi, Aile buradan geçemiyor
Bu haber 08 Nisan 2018 - 15:07 'de eklendi ve Gemlik.

Bugün yine sizlerden gelen istek ya da sıkıntıları dile getirerek güzel ilçemizin güzel insanlarının en yüksek seviyede mutlu olmaları için yardımcı olmaya çalışacağız.

Aslında konu bizimde başka bir yerde nerede ise her akşamda bir yaşadığımız ve vatandaşları rahatsız ettiği bir konu dedi Uğur abi   Bilen bilir. Ben   karsak deresinin Fatih caddesin yaşıyorum. Çok mutluyum, Çok huzurluyum. Şükürler olsun. Ama bizim buralar akşamları merkezine göre biraz tenha ya. Özellikle yaz ve kış aylarında güz ve bahar mevsimlerinde. Buralar yazın daha çok kişi burada alkol alıyor.

 Burada Aile geçemiyor araba içerisinde yolda alkol Çekerek içerler   için filan değil. Zaman zaman gördüklerime ben de inanamıyordum.  Üç serseri büyük bir ihtimalle kafaları iyi, cadde yolun kenarına duruyorlar.  Akşam 21:00 gece 03:00 kadar  Araçtan inip  sonra ateşleyip manzaradan keyif alıyorlar. Sonra süratle arabalarını binip koyup gidiyorlar.

Bu dediklerimin on katını bizim cadde ismini vereceğim her komşum söyler.

Hafta sonları ise daha büyük bir rezillik, özellikle genç ve alkollü insanların kavgaları, kaldırımlardaki rezillikleri utanç verici.

Haa polise haber verdiğiniz zaman bir süre sonra ekip aracı geliyor devriye yapıyor. Ama o zamana kadar da arkadaşlar çoktan uçmuş oluyorlar.

Burada polisin de yapabileceği fazla bir şey yok. Polis PKK’lısından FETÖ’cüsüne, DEAŞ’lısından katiline kanunsuzları yakalamaktan bunlara mı bakacak?

Emniyet Teşkilatının hangi birimi olursa olsun nefes almadan mesai yaparak nasıl istim üzerinde çalıştıklarını biliyorum. Allah için kimseye hiçbir şey diyemiyorum.

Ama bu milletin belli bir kesiminin kantarının dozu kaçtı. Bir kısım kendini bilmezler meydanı boş sanıyor. Devletin tokadını yemeyenler iyi niyeti suiistimalde artık pervasızlaştılar dedi.

 

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon