SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Gemlik Uğurlu proje Tanıtım Toplantısına Davet

Gemlik Uğurlu proje Tanıtım Toplantısına Davet
Bu haber 20 Aralık 2018 - 23:06 'de eklendi ve Gemlik.

CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan, düzenledikleri duyuruda 23 Aralık Pazar günü saat 12.00’de Otel Ramada düzenlenecek olan Gemlik Uğurlu proje tanıtım programına tüm Gemlik’i davet etti.

 

“VATANDAŞLARIN ÇOK MUTLU OLMADIKLARINI VE GELECEK İLE İLGİLİ KAYGILARININ OLDUĞUNU GÖRDÜK”

CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan, aday olmasının açıklamasıyla birlikte alanda seçimin atmosferini tutmaya çalıştıklarını belirterek, “Geleceği planlayarak yürüyoruz diyerek “ Gelecek hedeflerimizi vatandaşlarımıza anlatarak seçim ile ilgili stratejilerimizi kendi aramızda konuşarak geleceğe doğru yürüyoruz. Allah bu yürüyüşü kutlu kılsın şanlı bir zafer ile bize yardım etsin. Niyetimiz halistir, İlçemizin durumu bellidir. İlçemizde yaşayan vatandaşlarımızın hem bizzat bize hem de kendi aralarında konuşmalarından hem de genel itibari ile çok mutlu olmadıklarını ve gelecek ile ilgili kaygılarının olduğunu gördük. Mutsuzluğun hat safhada olduğunu her evdeki gençlerimizin işsizlik problemi yaşadığını ekonomik krizin de tetiklediği bir Gemlik’te mevcut durum ile olması gereken noktada çok ciddi bir makas olduğunu gözlemledik. Bütün kurgumuzu bunun üzerine yapmış bulunuyoruz” şeklinde konuştu.

“31 MART’A HEP BERABER KOŞAR ADIM YÜRÜMEKTEYİZ”

 

Gemlik’in gidişatından memnun olmayan Gemlik’te son 16 yılda sadakat üzerinden bir profil belirleme çabasına giren iktidar partisinin ortaya koyduğu vizyona karşılık neleri ortaya koyacağımızı? Bizim Gemlik ile ilgili çözümlemelerimizin projelerin neler olduğunu 23 Aralık pazar günü rama otel’de kamuoyu ile paylaşacağız.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon