SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Gemlik sağlıklı yürüşe alıştı

Gemlik sağlıklı yürüşe alıştı
Bu haber 02 Ekim 2018 - 19:53 'de eklendi ve Gemlik.

SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYÜŞÜ DEVAM EDİYOR

Gemlik Belediyesinin öncülüğünde düzenlenen sağlıklı yaşam yürüyüşü 2. haftasında da hız kesmedi. Yoğun katılımla Engelsiz Kafe’den başlayan yürüyüş, Fayton Kafe’de son buldu. Temiz havaya doyan yürüyüş severlere Fayton Kafe’de Gemlik Belediyesi tarafından çay-simit-zeytin ikramı yapıldı.

Yürüyüşe Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve Eşi Suzan Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı ve Yasemin Avcı’nın yanı sıra Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim ve yönetimi, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükran Ersöz ve yönetimi ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Sağlık için en kolay yapılacak etkinliğin yürüyüş olduğuna vurgu yapan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Yürümek hem spor hem de sağlıklı yaşamın ilk adımıdır. Hareketsizlik insan metabolizmasında beklenmedik olumsuzluklara neden olabiliyor. İstiyoruz ki her vatandaşımız düzenli olarak spor yapsın ve sağlıklı kalsın. Sağlıklı yaşam için yürüyüşün önemine dikkat çekerek farkındalık oluşturduğumuz bu etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyor, herkese sağlıklı güzel bir yaşam diliyorum ” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon