SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik
Zübeyir Bayrakdar

GEMLİK LİNEA TEAM TR AÇILDI.

GEMLİK LİNEA TEAM TR AÇILDI.
Bu haber 30 Eylül 2018 - 22:58 'de eklendi ve Gemlik.

Gemlik Linea TR büyük çoşku ve gösterilerle açıldı.

Fiat Grubu LİNEA TR Gemlikte ofis açtı. Açılışta renkli görüntüler ve göz dolduran araçlar açılış sonrası gösteri yaparak günü sonlandırdılar.

YETKİN ÇETİN ve UMUT AKTAŞ Başkanlığında açılan Fiat Linea Team TR açılışına ise Gemlik Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın İSMAİL BEKİ, Bursa MAGİCAİR sahibi Sayın MUSTAFA ÜNLÜ, Altın ayak spor akademisi, Cadde Hikayeleri, Gemlik Modifiye Club Başkanı, Bursa Linea Team Üyeleri ve Gemlik Büyük Birlik Partisi ( BBP ) Başkanı Sayın HACI ÖMER YAVUZ ve parti yetkilileri ile vatandaşlar katıldı.

Gemlik Linea Team TR açılışını Gemlik BBP Başkanı HACI ÖMER YAVUZ ve Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı İSMAİL BEKİ yaparken HAYIRLI UĞURLU OLSUN DİLEKLERİ ile kurdele kesilerek açılışını gerçekleştirdi.

Açılış esnasında BBP Gemlik İlçe Başkanı ve Gemlik Belediye Başkanlığı Aday Adayı Hacı Ömer Yavuz Bey konuşma yaptı.
Konuşmasında Gemlik Belediyesini eleştiri yağmuruna tuttu ve sözlerini gençlerin uyuşturucu batağından kurtulması için gençlere yönelik yerel siyasetin derhal bu konuya elini taşın altına koyup faaliyetler yapması gerektiği şuan ki başkanın bu tür faaliyetleri olmadığı Gemliğin gelirin çöpe atılıp boşaltıldığını ifade ederek. Seçildiğimde herşey GEMLİK için, Herşey TEMİZ GENÇLİK için diyerek sözlerini tamamlarken. Vatandaştan OY ile desteklemelerini diledi. Ve sözlerini bitirdi. Akabinde gösterileri izleyerek program sonlandırıldı.

Gemlik Haberci Editörlüğü
ZÜBEYİR BAYRAKDAR

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon