SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Gemlik Girişinin Açılması Çalışmasına Destek

Gemlik Girişinin Açılması Çalışmasına Destek
Bu haber 07 Ekim 2018 - 20:20 'de eklendi ve Gemlik.

Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık’ın seçimden önde dile getirdiği ve seçim sonrasında da çalışmalarına başladığı Gemlik’in girişi ile alakalı proje, ilçeden de destek buldu. Gemlik Ticaret Odası Başkanı Paşa Ağdemir, Gemlik Ticaret Borsası Başkanı Özden Çakır, Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Beki ve vatandaşların yer aldığı açıklamada, Bursa Milletvekili Zafer Işık’a teşekkür edildi.

AĞDEMİR; GİRİŞİ OLMAYAN BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ

Konu ile alakalı değerlendirme yapan GTSO Başkanı Paşa Ağdemir; ”Girişi olmayan metropol bir ilçede yaşıyoruz. Bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanımızla görüştük. İnsanlar, Gemlik’e dolaşıp geliyor. Doğrudan giremiyorlar. Misafirimiz geldiğimizde konum atarak yol tarif etmek zorunda kalıyoruz. Bir yerden giriş bir yerden çıkış verebiliriz. Meyil ile bile çözülebilir. Zafer vekilimiz karayolları ile görüştü ve girişimlerde bulundu. Kendisine, Gemlik adına duyarlılığı için teşekkür ediyoruz. Yol kenarında olan ilçemize, doğrudan giriş imkanı sunamamamız Gemlik’in zararınadır” dediler.

Gemlik’in girişi ile alakalı özellikle dışarıdan gelecek ziyaretçiler için zorluklar bulunduğuna dikkat çeken vatandaşlar, konunun bir an önce çözülmesi ve Gemlik’e yakışır girişler yapılması konusunda yerel dinamikleri göreve çağırdılar.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon