SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

GEMLİK ÇOCUK MECLİSİ 23 NİSAN İÇİN ÖZEL TOPLANDI

GEMLİK ÇOCUK MECLİSİ 23 NİSAN İÇİN ÖZEL TOPLANDI
Bu haber 24 Nisan 2017 - 9:20 'de eklendi ve Gemlik.

Gemlik Çocuk Meclisi, 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinliği kapsamında özel olarak bir oturum gerçekleştirdi. Belediye meclis salonunda gerçekleşen oturuma Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Meclis Üyesi Ercan Barutçuoğlu, , Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim, Kent Konseyi Genel Sekreteri Mehmet Çelik ve Öğrenci velileri katıldı.

Oturumda minikler Gemlik için tavsiye ve önerilerde bulundu. Gemlik’in daha yaşanabilir bir yer olması için kendi hazırladıkları fikir ve önerileri salonda dile getiren öğrenciler alkışlandı.

Başkan Refik Yılmaz; “Gemlik Belediyesi olarak çocuklarımızın yeri bizler için çok ayrı. Sizler bize Allah’ın emanetisiniz. Her birinizin de Cennetin kokusu var. Kent Konseyimiz sizler için güzel çalışmalar ve projeler yürütüyor. Biz de sizlerin geleceği için her türlü fedakârlığı yapıyoruz. Okullarımızın bahçelerini genişletiyoruz ve spor salonları açıyoruz. Uygun alanlara çiçekler ekiyor ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzle ortak projeler gerçekleştiriyoruz” dedi.

Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim’de Söz aldı.

Serim; “En önemli Meclisimiz Çocuk meclisimiz. Sizler bizim huzur kaynağımızsınız sizlerle olmaktan mutlu oluyoruz, gurur duyuyoruz. İnsanlar dünyada Türk gençliğini örnek alıyorlar. Dış mihraklar sizlerden korkuyorlar. Bizler Sizlerin geçmişimize kültürümüze dini inancımıza bağlı olarak bu ülkenin ufkunu genişleteceğinizi biliyoruz ve sizlere çok güveniyoruz dedi.

Oturum sonunda miniklerle sohbet edip fotoğraf çektiren Refik Yılmaz, Öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon