SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Erzurumlular, Gemlik için Büyük birlik dedi

Erzurumlular, Gemlik için Büyük birlik dedi
Bu haber 24 Şubat 2019 - 22:59 'de eklendi ve Gemlik.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Gemlik Belediye Başkan adayı Hacı Ömer Yavuz, Erzurumlular Derneği üyeleri ile bir araya geldi.

Büyük Birlik Partisinin seçim çalışmaları hızını kesmeden devam ediyor. Erzurumlular Palandöken derneğinin ziyaret eden büyük birlik partisi teşkilatını kapıda davullu zurna ile eğlenceli bir şekilde karşıladılar. Erzurumlular Palandöken dernek başkanı Cemal Yavilioğlu, konuşmasında Hacı Ömer Yavuz,  başkanı yıllarca tanıyoruz ve gönüllerimizi kazanmayı başardı. Konuşma sırasında Cemal Yavilioğlu, bir olacağız beraber olacağız vurgusu vurdu.  Dadaşları  yok sayanlar  yerel secim de görüceğiz, biz ezilmeye değil seçmeği iyi biliriz.   Konuşma sırasında nene hatun bahseden Cemal Yavilioğlu, İrfan Oğultekin, birinci sıradan yer verdiğiniz için bizlere ne kadar değer verdiğiniz bir kez daha gördük dedi…

 

BBP Gemlik Belediye Başkan Adayı Hacı Ömer Yavuz; Açıklmasın da Gemlik’i yönetmeye hazırız. Sloganlar atan diğer partilere değil, Büyük Birlik Kadrolarına da inanın. Kadrolarımızla, projelerimizle, ekibimizle Gemlik’i adil ve şeffaf yönetmeye hazırız” dedi.

BBP Gemlik Belediye Başkan Adayı Hacı Ömer Yavuz, Muratoba Mahallesindeki Kurban Kesim yerine yılın 11 ayı çalışacak olan oto alım satım pazarı kuracaklarını ifade etti. Dere ıslah ve dere çevresine sosyal tesis gibi projeleri masaya yatıran Yavuz, dereboyu, Orhangazi caddesi çıkışı gibi yerlere dört ayaklı üst geçit projesini görselleriyle birlikte tanıttı. İstişare belediyeciliğine önem vereceklerini, halka sormadan dayatma projeleri yaşama geçirmeyeceklerini kaydeden BBP Gemlik Belediye Başkan Adayı Hacı Ömer Yavuz, “Hesap veren bir belediye olacağız. Belediyede ne yapılacaksa, hata bile olsa, bundan meclis üyeleri de sorumlu olacak. Meclis üyeliklerini etkin hale getireceğiz. Güvenip, oy vererek meclise gönderdiğimiz üyeler de hesap verecekler” diye konuştu. Gemlik’e balıkçı barınağı, marina projeleri yapacaklarını, balık halini yeniden getireceklerini bildiren Hacı Ömer Yavuz, balıkçı restoranları, kumla ve kurşunlu gibi turistik yerlere gece pazarları, güneş enerjisi parkı, düşük gelirli ve orta gelirli vatandaşlara yönelik çay bahçeleri gibi projelerini de anlattı.

Büyükşehir Belediyesinin yapmaktan vazgeçtiği termal tesisleri BBP’li Belediye olarak yapacakları sözünü veren Hacı Ömer Yavuz, yanına da Aqua Park yapacaklarını belirtti. Atıl durumda kalan Tomakay Binasını Bowling salonu yapacaklarını, halı sahaları spor kulüplerine vereceklerini, ata sporu olan yağlı güreş, güreş ve okçuluğu Gemlik ile yeniden tanıştıracaklarını vurgulayan Hacı Ömer Yavuz, bayanlara yönelik olarak da sadece bayanların bineceği ve bayanların istihdam edileceği minibüs hizmeti sağlayacaklarını iddia etti. Ada bazlı kentsel dönüşümü teşvik edeceklerini ve afet koordinasyon planlarını yeniden gözden geçireceklerini sözlerine ekleyen BBP Gemlik Belediye Başkan Adayı Hacı Ömer Yavuz, dürüst belediyecilik, güven veren belediyecilik ilkeleri hakkında da açıklamalarda bulundu. Hacı Ömer Yavuz, kordon boylarına seyyar esnaf pazarı, ilçede karanlık tek sokak bırakmayacaklarını, şehit aileleri, gaziler ve engellilere yönelik projelerini de masaya yatırdı. AVM tanzim satış mağazası, belediye kreşleri, madde bağımlılığı ile ilgili projeler de katılımcılardan alkış ve destek aldı. Projelerini anlatıp konuşmasına devam eden Hacı Ömer yavuz meclis adaylarını her kesimden insanları ayrıştırmadan listemize dahil ettik. Bura da benim isteğimi kırmayıp ilce başkanım Dursun Yavuz 17+3 yazdı .  Projelerine güvenen Hacı Ömer Yavuz, projelerinden soru gelince tereddüt etmeden cevaplayan Hacı Ömer Yavuz konuşmalarını sonlandırdı.

 

 

İrfan Oğultekin, belediye Büyük Birlik Partisi Meclis adayının açıklaması;  İlçe başkanım, belediye başkan adayım, kadın kollar başkanım, meclis üyesi arkadaşlarım, gözümüzün  bebeği Alperenler, Gemlik Palandökenliler derneği  başkanım ve kıymetlı yönetim kurulu üyelerim, bizkere gece gündüz demeden birlikte olan değerli basın mensubu arkadaşlarım, hepinizi yüce Allahın selamı ile selamlıyorum.

 

SELAMIN ALEYKÜM.

2019 yılı Yerel Seçimler Kapsamında; 19 şubat 2019 Tarihin De  Belirlenen  Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Ve Meclis Üyesi Listelisinde  1. Sıra adayı olarak görevlendirildim. Büyük birlik partisi genel merkezine, il ve ilçe bakanlığıma  bu görevi bana layık gördükleri için teşekkür ediyorum. Belediye başkan adayımız  Sn. Hacı Ömer Yavuz, kardeşimle ilk görüşmemiz de bana komutan bizim yolumuz dikenli  ayağını  seven yürümesin demişti. Bende kendisine o gün; Din İçin, Ezan İçin, Vatan İçin, Bayarak İçin, Millet İçin, İlahi Kelimetullah yolunda  bir dadaşın da ayağıda başıda  feda olsun dedim ve bu kutlu yola el ele omuz omuza girdik.

 

Başka bir  partiden geldim  diye proje adayı olarak nitelendirildim.  Bugün burada tüm hemşerilerim  ve basın mensuplarının önünde; Allah nasip eder sizlerin desteği ile seçilirsem Büyük birlik partisinde yoluma devam edeceğim. Birilerinin  düşündüğü gibi proje adamı olmadım, bu saatten sonra da olmayacağım beni tanıyanlar çok iyi bilir.

 

Derneğimizle 2015 yılı içersinde gönül bağı kurdum ve bu bağla birbirimize kenetlendik. Kimi zaman üzüldük, kimi zaman  sevindik, her daim milletin ve devletin yanında olduk. Asla birbirimizi yarı yolda bırakmadık.

 

Malumunuz belediye başkan adayımız biliyorsunuz Giresunlu ve bende Erzurumluyum. Biz Erzurumlular Gemlik’te yoğun bir nüfusa sahibiz. Yıllarca diğer partiler bizleri görmezden geldi. Kendi aramızda yaptığımız Sohbetlerimizde yakındığımız tek şey şimdiye  bir Erzurumlulunun yönetim kadroların da olması idi. Şimdi önümüzde bir fırsat bulunmaktadır. Sizin evladınız, sizin kardeşiniz, sizin memleketliniz olarak, şahsıma ve partime desteklerinizi bekliyorum. Partimizin sembolü hilal ve güllü en üst seviyelere taşımakta adaşlara çok yakışacaktır diye düşünüyorum.

 

Başta kurucu başkanımız şehit Muhsin Yazıcıoğlu’na, milletimiz için canlarını feda eden tüm Şehitlerimize, Geçtiğimiz hafta zeytin dalı harekatı kapsamında  Afrinde Şahadet Şerbetini içen piyade onbaşı Umut Öztepe’ye Allah’tan rahmet, Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Milletimizin Başı sağolsun.

 

Özellikle şuan Suriye sınırında, vatan topraklarını canları   pahasına koruyan ve kollayan kahraman Türk Silahlı kuvvetlerinin göz bebeği silah arkadaşlarıma, görev yaptığım süre içerisinde kendileri ile halen görüştüğüm, Kosova’daki Türk Ailelerine, Aydın söke, Iğdır, Doğubayazıt, Ankara ve Lüleburgaz dan bizzat telefonla arayan ve sosyal medya üzerinden desteklerini eksik etmeyen tüm dostlarıma, Aileme Gemlik’teki tüm dost ve arkadaşlarıma saygılarımı sunuruyorum.  dedi…

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon