SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

dnan Bıyıklı: ‘Gemlik’te seçimi kazanacağız

dnan Bıyıklı: ‘Gemlik’te seçimi kazanacağız
Bu haber 01 Mart 2019 - 2:48 'de eklendi ve Gemlik.

Adnan Bıyıklı: ‘Gemlik’te seçimi kazanacağız’

Saadet Partisi’nin Gemlik Belediye Başkan Adayı Dr.Adnan Bıyıklı, Kent gazetesine  ziyaret etti. Burada geçen açıklama;
2014 Yerel Seçimleri’nde MHP’den aday olan ve az bir farkla seçimi kaybeden Bıyıklı, 31 Mart öncesinde hayli iddialı. 
Gemlik’in kendisini bildiğini, sevdiğini belirten Bıyıklı,”İsmim benden 100 metre önde gidiyor” sözleri ile kendisine gösterilen teveccühü özetliyor.
Seçimi kazanacağına kesin gözüyle bakan Bıyıklı, Gemlik’te süregelen ulaşım ve kentsel dönüşüm sorunlarının rahatlıkla çözülebileceğini dile getirdi.
Yüksek mahallelerden sahile ulaşım için ‘füniküler‘ çözümünü getireceklerini söyleyen Dr.Bıyıklı, ilçede ada bazlı ve ‘yerinde dönüşüm’ modelini benimseyeceklerini söyledi.
Gemlik’in taşınma kararına şiddetle karşı çıktıklarını dile getiren Adnan Bıyıklı, “Koca ilçenin taşınması çok mantıksız. Bu işin arkasında başka hesaplar var” dedi.
İlçenin deniz kıyılarının değerlendirileceğini, aquapark, kaliteli plajlar, yat limanı ve deniz ulaşımı gibi yatırımlarla ilçenin gelirinin artacağını ifade etti.
Zeytinin başkenti olan Gemlik’te Akhisar zeytini satıldığını anlattı, “Bursalı ve Gemlikli kendi zeytinini tanıma imkanı bulacak” diye konuştu.
Gemlik’in güleryüze ihtiyacı olduğunu vurgulayan Bıyıklı, sahilin temizleneceğini şu sözlerle dile getirdi: “Bursalılar, geçmişte olduğu gibi yine Gemlik’e gelecek ve oltayla balık tutacak!” 
Öte yandan cuma akşamı Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun da katılımı ile aday tanıtım toplantısı yapılacak.
Karamollaoğlu’nun katılım kararı ile de görülüyor ki Saadet Partisi ve Adnan Bıyıklı, Gemlik’te hayli iddialı…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon