SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik
Zübeyir Bayrakdar

Büyük Birlik Partisinde İlçe Başkanlığına DURSUN YAVUZ Getirildi.

Büyük Birlik Partisinde İlçe Başkanlığına DURSUN YAVUZ Getirildi.
Bu haber 31 Ekim 2018 - 14:01 'de eklendi ve Gemlik.

Yerel Seçim İçin Belediye Başkanlığına Aday Hacı Ömer YAVUZ ilçe Başkanlığını DURSUN Yavuz’a devretti.

YSK’nin yerel seçim tarihinin belirlemesinin ardından Siyasi Partilerde İlçe Başkanlıklarında görev değişiklikleri gerçekleşmeye devam ediyor. BBP İlçe Başkanlığının daveti üzere gittiğimiz toplantı ardından İlçe Başkanlığına DURSUN YAVUZ getirildi. Dursun YAVUZ Bey ile yaptığımız röportaj sonucu ise şunları kaydetti;

SEVGİLİ GEMLİKLİ HEMŞEHRİLERİM HEPİNİZİ SEVGİ, SAYGI ve MUHABBET İLE SELAMLIYORUM.!!!

25 Yıllık siyasi hayatında bulunduğu çizgiden şaşmadan ilerleyen ve daima MİLLET ve DEVLET yanında olmaya şiar ( ilke ) edinmiş halk ile iç içe bir siyasi hareketiz.
Şu bilinmelidir ki BBP Türkiye’nin teminatı olmaya devam ediyor. Bizler şehit liderimiz MUHSİN YAZICIOĞLU liderliğinde kurulan bu siyasi hareketin gönül vermiş ALPERENLERİYİZ, Zalime ALP mazluma ER ve EREN olmayı seçmişiz.

Bugünden itibaren GEMLİK BBP İLÇE BAŞKANLIĞINDA görev yapan değerli kardeşimiz HACI ÖMER YAVUZ Başkanın Gemlik Belediye Başkanlığı Adaylığına ADAY olması sebebi ile GEMLİK İLÇE BAŞKANLIĞINA şahsım atanmış bulunmaktayım.
Gemlik BBP İlçe teşkilatının bayrağını hizmet aşkıyla dalgalandırmaya devam edeceğiz.Birçok proje ve fikirlerimiz ile Gemlik halkına gerek Belediye, gerek Parti adına hizmetimiz olacaktır. Bu proje ve fikirlerimizi tamamına yakını Gemlik halkının şikayet ve isteklerine göre belirlemiş olup başta Başkan adayımız olan HACI ÖMER YAVUZ ve Parti üye ve görevlilerin belirlediği eksik veya yanlış projelerin düzeltimine gidilecektir.

Şu bilinmelidir ki son dönemde kendini Genel olarak ispatlamış halkın sevgisini kazanıp gönüllerine girmeye başarmış olan BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ, yerelde de büyük sevgi kazanmış ve geneldeki başarının yerelde de devam etmesi için büyük ivme ve sempati kazanmıştır. Bu sevgi ve sempatinin yerelde yönetim taç-ı ile taçlandırılacağı aşina buradan yola çıkarak Gemlik Halkının tamamına ulaşmayı hedeflemiş ve çalışmalarını buna göre belirlemiştir.

Partimizin 24 Haziran Genel Seçimlerde TBMM grubu olmadığı için Meclis Yardımı almamaktadır. Bütün giderlerimizi ve programlarımızı evimizin rızkından kısarak yaptığımızı bilmenizi isteriz. Türkiye’nin gerek siyasi ve özel hayatı bakımından tek temiz kalmış partisi olan BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ olarak bunu yerelde de devam ettirip, Gemlik Halkına temiz siyaset, istişare-i hizmet, şikayetlerin direkt kabulü, hizmet değerlendirme toplantıları ile devamlı şekilde halk ile iç içe olma şiarını üstleneceğiz.

Tüm Gemlik Halkına Gemlik ve Halkı için başlattığımız BÜYÜK BİRLİK hareketine destek vermesini temiz siyasetin, hizmette istişarenin, şikayetlerin direkt kabulü ve değerlendirmeye alındığına dair kabul cevabı ile dönüşü olması için, yapılan hizmetlerin değerlendirilmesi eksiklerini tartışılacağı halk günü için ve bunları seçim zamanları değil tüm zamanlarda yapılması için desteklerinizi talep ederiz.

BBP Gemlik İlçe Teşkilatımız olan Gemlik Meydanda ki teşkilat binamıza halkımızın ziyaretlerini, fikirlerinin beyanını, Gemlik için bizimde göremediğimiz neler yapılabileceği hakkındaki projeleri ve temennileri için davet eder beklemekteyiz.
Üyeliklerimiz devam etmektedir ve Meclis üyeliği ile il meclis adaylıkları içinde teşkilatımızda kayıtlar devam etmektedir.

DURSUN YAVUZ
BBP GEMLİK İLÇE TEŞKİLATI BAŞKANLIĞI

BBP Gemlik İlçe Teşkilatı Başkanlığına getirilen Sayın DURSUN YAVUZ Bey’e görevinde başarılarını dileriz. Gösterdiği ilgi ve alakadan memnuniyetimizi de belirtiriz.

Gelecek bölümde Parti teşkilatı yapısı ve teşkilat olarak projelerini öğrenmeyi arzu ettiğimizi belirtir, Allah yar ve yardımcı olmasını temenni ederiz.

GEMLİK HABERCİ EDİTÖRLÜĞÜ
ZÜBEYİR BAYRAKDAR

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon