SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Bursanın Başkanı Recep Altepe istifa etti

Bursanın Başkanı Recep Altepe istifa etti
Bu haber 23 Ekim 2017 - 17:31 'de eklendi ve Gemlik.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe istifasını verdi ve açıklama yaptı. ”Partimin emrindeyim” diyen Altepe, hizmetlerinden bahsetti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe istifa etti. Altepe, istifasını resmen duyururken, “89 yılından bu yana Yıldırım Meclis üyeliğinden başlayan hizmet sürecini Osmangazi ve Büyükşehir ile devam ettirdik. Bursa’ya iz bırakan hizmetler yaptık. Partimin emrindeyim!” dedi.

Altepe sözlerine şu şekilde devam etti; ”Bursa Halkında güven oyumuz hiç düşmedi. Son günlerde, Dünya Mazlumlarının umudu olan Ak Parti Yönetimi tarafından yeniden yapılanma, reform hareketi başlatıldı. Bursa da bu değişimin içinde bulunuyor. Milli görüş dışında hiç bir yerde görev yapmadık. Hep hizmet , hep üretim adına adımlar attık. Kavgadan yana hiç olmadık. Partimiz ve liderimizle ters düşmeyecek, bize yakışanı yapacağız. İstifa ediyorum. Hiç bir konuda verilmeyecek hesabım yok” dedi.

Altepe’nin Bursa’daki Büyükşehir Belediye Başkanlığı süreci Kaplıkaya Hacivat Deresi ıslahı ve Bağlaraltı Siteler Köprüsü’ndeki açılışla son bulmuş oldu. Recep Altepe, Belediyeciliğe de, son defa programa katıldığı Yıldırım da, Belediye Meclis Üyesi olarak başlamıştı.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon