SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

BU BELEDİYE KİME HİZMET EDİYOR?

BU BELEDİYE KİME HİZMET EDİYOR?
Bu haber 11 Temmuz 2017 - 10:46 'de eklendi ve Gemlik.

Ya bu güzelim Gemlik’e ilk projesini görüp hayran kaldığım projeyi onaylamayıp kendi projelerini kabullendirip su deposuna benzeten kim ise makamında elini sıkmak isterim.. Gidip Nilüfer. Belediyesinden ders alsınlar yazık çok yazık. Allah Gemlik’i bu kafalardan kurtarsın. Mehmet Göral

“BURASI KİMSENİN DÜKKANI DEĞİLDİR”

“Gemlik Belediyesi kooperatifimizin görüşünü almadan barınak çevresine demir çit çekmiş, deniz uçağı iniş ve bakım alanı yapılmış, barınak çevresini farklı amaçlar için kullanmaya başlamıştır. Barınakta elektrik, su, tuvalet gibi hizmetler bulunmamakla birlikte güvenlik hizmeti de verilmemektedir. Demir çitler nedeniyle mazot almak isteyen balıkçılar ya uzun yol yürümekte ya da çit üzerinden atlamak zorunda kalmaktadır. Burası kimsenin dükkanı değildir! Gemlik Belediyesi’ni gösterdiği davranışlar nedeniyle kınıyoruz!

YENİ SAHİL YAVAŞ YAVAŞ HALKA KAPANDI…

‘Uyumayın kıyılarınıza sahip çıkın’, ‘Kanun girmeyen kıyıya Gemlik’e Hizmet girer’, ‘Yasakmışşş, kıyımın kenarı’, ‘Kıyılar halkındır engellenemez’, ‘Kıyı Kanunu uygulansın’, ‘Ranta hizmet, Gemlik’e eziyet’, ‘Gemlik’e hizmet bu mu la?’, ‘Sahile gelsene bir şey konuşacağız’, ‘Kıyılar özelleştirilemez ‘ yazılı döviz ve pankartlar taşıdı.

BU BELEDİYE KİME HİZMET EDİYOR?

Mine E, “Kıyı Kanunu’nun 6’ncı maddesi, ‘Kıyı, herkesin eşitlik ve serbestlikle yararlanmasına açık olup, buralarda hiçbir yapı yapılamaz. duvar, çit, parmaklık, tel örgü, hendek, kazık ve benzeri engeller oluşturulamaz’ demektedir. Gemlik  Belediyesi, açıkça bu yasayı çiğnemekte ve suç işlemektedir. Zira, söz konusu yasa bu tür uygulamalar için cezai yaptırım öngörmektedir. Gemlik’e Burulaş kuruluş amacı sahili, iskele,  ekonomik ve sosyal koşullarının kapatmak mı? Söz konusu Burulaş, otopark, plaj, iskele, uçak, vs. işletmek gibi geniş bir yelpazede amacının dışında ticari faaliyetler yürütmekte, halkın kanunlarla verilmiş haklarını kullanmalarını engellemektedir. Burulaş Gemlik’e hizmet etmediği ortadadır ancak sahilleri  ve iskele gibi yerleri işgal etmektedir. O zaman bu yetkiler kime hizmet ediyor kimlere, bilemediğimiz hangi amaca hizmet etmektedir?” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon