SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Belediyenin yapmadığı yolu okul yönetimi yaptırıyor

Belediyenin yapmadığı yolu okul yönetimi yaptırıyor
Bu haber 28 Ocak 2018 - 21:10 'de eklendi ve Gemlik.
Belediyenin yapmadığı bozuk yolu Sınav Okulları yönetimi yaptırıyor.Cihatlı Mahallesi’ne giden ana yolun Mavitec Fabrikası önündeki köprüden  Sınav Gemlik İlköğretim Okulu ile Bursa Çimento Fabrikası bitimindeki 100 metrelik bozuk ve yağışlarda çamurlu olan yol, Sınav Okulları Yönetimi tarafından Gemlik ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne
defalarca yapılan başvurmaların dikkate alınmaması üzerine okul önünden geçen yol tasfiye edildikten sonra fiyatlandırmayan başlanıldı. Aylardır çamur içindeki okul yolu karne tatilinden sonra temizlemesi amacıyla Sınav Okulları yönetimi Belediye’nin yapmadığı 100 metrelik bozuk yolu asfaltlayarak, belediyenin ayıbını kapattı.

YENİ MEZARLIK YOLU KÖPRÜSÜ DE ONARILMADI

Öte yandan, Aydınlar Madencilik Fabrikası’na oradan da yeni mezarlığa giden yolunda bozuk olduğu, bilhassa yol üzerindeki köprünün korkuluklarının aylardır onarılmadığını söyleyen araç sürücüleri, belediyenin bu köprüyü onar mamasının nedenini anlayamadıklarını söylüyor. Her gün birkaç cenazenin geçtiği yol üzerinde bulunan köprüde bir kaza olmasından korkuluyor.
 Kaynak: Gemlik körfez gazetesi

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon