SON DAKİKA

Gemlik haberci, Gemlik Haber, Yerel Haber, Gemlik spor, Gemlik

Ak parti’den İYİ ve saadet partisine destek :)

Ak parti’den İYİ ve saadet partisine destek :)
Bu haber 05 Mayıs 2018 - 22:27 'de eklendi ve 1.587 kez görüntülendi.

Dünü bugünden sorup yarını mı dövelim?
Dünle bugün birleşip yarına mı gidelim?
Ne sen ben ol! Ne ben sen! Gel ittifak edelim,
Yaşasın Cumhuriyet! Türküler söyleyelim.

Aynı siyasi çizgide olmasak ta Güçlü, demokratik, çoğulcu, parlementer sisteminin korunması ve devamı için sende bir imza ver diyecektim nerede o  cesaret sende kardeşim kavga etmeden vaktin yok  Haber başlığı sadece bir espiriydi Emir vekilin  kızar ondan destek olunmaz kaynak kesilir beni orada görüpte  kaçanlar 🙂

Caner kardeşim haberi alt kısımda

Cumhurbaşkanlığı seçimleri için 100.000 imzayla aday olacak üç parti lideri için imza süreci başladı.  Saadet Partisi, İYİ Parti ve Vatan Partili ve yüzlerce vatandaş adaylarına imza vermek için uzun kuyruklar oluşturdu. Gemlik’te toplam imza sayısının 1000’i geçti ve halkın yoğun ilgisi devam etti.

Yıldız, “Gemlik’te teveccüh var”

İmza sürecinde adliyeler önünde yoğun kuyruklar olduğunu ve Temel Karamollaoğlu’na çok yoğun ilgi olduğunu belirten Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, “Dört adayın başvuruları için şu an imzalar atılıyor. Halkın Gemlik’te ilgisi var uzun kuyruklar oluştu adliye önünde, Temel Karamollaoğlu’na gayet güzel teveccüh var. Demokrasi için sloganı milletin ağzında, bizden olan veya olmayan baya bir vatandaş imzalarını atıyor. Gemlik’te 5 bin gibi ciddi bir hedef var. Türkiye’de de en son genel başkanımız 1 milyon imza dedi. Bu hedefi tutturacağız. Şu an Türkiye genelinde 50 bin olmuş durumda hafta sonunu düşünürsek Allah’ın izniyle 1 milyon imzayı Temel Bey toplayacak” diye konuştu.

Bıyıklı, “6 gün sonunda hedef 1 milyon”

100 bin imza hedefini ilk günden tamamladıklarını belirten ve hafta sonunda daha çok  yoğunluk olacağını ifade eden İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanı Adnan Bıyıklı, “9’dan şu ana kadar yani 7 – 8 saat içerisinde 100.000 imzayı geçmiş bulunmaktayız. Böyle olacağını tahmin ediyorduk. 6 gün sonunda 1 milyon rakamını aşacağımızı düşünüyoruz. Cumartesi, Pazar günleri insanlarımız adliyelere gelip, imzalarını atacak. 24 Haziran seçimleri de böyle olacak, farklı olacak. İnsanlarımızın hasretini biliyorduk. Ülkemiz için hayırlısı olsun” dedi. Ardından ise Adnan Bıyıklı CHP’nin demokrasi için yaptığı hamleler için vekillere teşekkür etti.

İmza verme süreci 4- 9 Mayıs tarihleri arasında İlçe Seçim Kurulları’nda devam edecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon Bursa Masaj