SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Adnan Bıyıklı, Hastane’de doktor sorunu kalmayacaktır.

Adnan Bıyıklı, Hastane’de doktor sorunu kalmayacaktır.
Bu haber 09 Şubat 2019 - 20:14 'de eklendi ve Gemlik.

Gemlik’te olan Giresunlular derneği , Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Dr. Adnan Bıyıklı’yı ağırladı. Dernek’te bulunanların büyük ilgi gösterdiği ziyarette, Başkan Adayına İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız ve yönetimi de eşlik etti.

 

Gemlik’in genel yapısına değinen Başkan Adayı Adnan Bıyıklı; ”Saadet Partisi ile sahaya çıktığım günden itibaren, Gemlik halkının ilgisi beni ziyadesiyle memnun etti. Kendimi Gemlik’e borçlu hissettim. Gemlik halkı değişim ve yeni vizyon istiyor. Bizler de bu vizyonu ortaya koymak için sahadayız.

Gemlik’in eksiklerini sizler kadar bizler de biliyoruz. Belediyecilikte, basit işlerin çözümünü sağlamalıyız. Her mahallenin ve sokağın kendine has sorunları var. Eşref Dinçer ve Hamidiye Mahallesinde de ne yazık ki imar sorunları var. Planları  görüp  sorunları gidericeyiz kimseyi mağdur etmeden herkes tapu sahibi olacak. Bu imar daire planlama imar affi kat tapu işi başta olmak üzere basitçe çözülecek mesele birlik olduk mu çözülmeyecek sorun yoktur. Eşref Dinçer ve Hamidiye Mahallesi, nüfusun yoğun olduğu ama istenilen sosyal imkanları alamayan mahallemiz. Bizler vatandaşlarımıza bunu layık göremeyiz. 1 Nisan’da seçilirsek, mahalle sakinleri ve sizlerle birlikte, bölge için önemli yatırımlar yapacağız” dedi.

Küçük meseleleri çözemeyenlerin, büyük vaatleri olamayacağının da altını çizen Belediye Başkan Adayı Dr. Adnan Bıyıklı, ”Gemlik’te yaşayan her bireyin, Belediyeden hak ettiği hizmeti alması gerekiyor. Bizler de bu nedenle programlı çalışacak, mahallelerin sorunlarına birlikte eğileceğiz.

Gemlik Giresun dernek başkanı: Halik Ataş, açıklamasın da  siz değerli hemşerilerim. Saadet  Partisi Belediye başkan adayı Dr. Adnan Bıyıklı,  sizlerin sorunlarınızı burada söyleyerek burada açıklama yaparak bizlere söz vermesini  ova’nın bir çok sorunları var  çoğumuz inşaat üzerinde geçiniyoruz ve taşınma meselesinden çoğumuz işsiz kaldı. İmar affı kanun çıktı ama çoğu maddi durumu olmadığı için bunlardan faydalanamadı. İmar affı yararlanan kişiler  bu sefer de daire tapusu alamadı imar olan bölgede böyle sorunlar  kimisine imar geldiği kimisine gelmedi. Gemlik’imizin işsizlik sorunları var bunlarla ilgili planlarınız var mı bunları giderecek bir planınız var mı?  sayın hemşerilerim mikrofon sizde Saadet Partisi belediye başkan adayı Dr. Adnan Bıyıklı, sorularınızı sora bilirsiniz dedi.

 

Saadet Partisi belediye başkan adayı Dr. Adnan Bıyıklı:  Gemlik’imizin sorunları uzman kişilerle kimseyi mağdur etmenden çözünürlüğü kavuşmasini sağlayacağız. Belediye de mahkemelik olan kişilerle bir araya gelerek uzlaşma sağlayacağız. İlçemizde bölge hastanesi yapıldı günlük 6 bin ile 7 arası günlük hastaneye gidiyor yeterli doktor olmadığından Bursa bölge tarafına gidiyor bizde bir doktor olarak doktor arkadaşlarımızı ilçemize davet edipçeyiz Gemlik’imizde doktor sorunu kalmayacaktır.

İmar ve imarsız olan yerle de  ilgili açıklama yapan Bıyıklı, görüyorum ki bir çok kişi burada mağdur kalmış biz bu mağduriyeti gidericimize şerefim üzerime yemin ederim dedi, 31 Mart’ta bana destek verirseniz sizin sorunlarınız uzman kişilerle sizlerle bir araya gelerek bu sorunları çözüceyiz.

Ova bölgesine sosyal faaliyetler yaşanacak bir mahalle olacak. İlçemizin her mahallenin sorunları var bunları biliyoruz  bunları çözmek için halk ile el ele verip  sorunları çözüceyiz.

Gemlik’te yerinde dönüşüm meselesinde dönüşüm projesinde vatandaşımıza maddi boyutunu zorlamayacak şeklinde destek olacağız ve kimse mağdur olmadan ilçemizde sorunları uzman ekiplerle ve halkımızla  bir araya gelerek  sorunları birlikte aşacağız açıklamasının ardından  vatandaşlarla çay içerek gece 23:30 kadar Gemlik Giresunlu’ların sorunlarını dinledi tek tek sorulara cevap verdi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon