SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

ADNAN BIYIKLI, “CUMHURİYET, DEVRİM ÇİÇEKLERİNDEN ÖRÜLMÜŞ BİR TAÇTIR”

ADNAN BIYIKLI, “CUMHURİYET, DEVRİM ÇİÇEKLERİNDEN ÖRÜLMÜŞ BİR TAÇTIR”
Bu haber 28 Ekim 2018 - 16:28 'de eklendi ve Gemlik.

İYİ Parti Gemlik Belediye Başkan adayı Adnan Bıyıklı, Cumhuriyet’in kuruluşunun 95. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Adnan Bıyıklı, yayımladığı mesajında, “Eşsiz bir kahramanlık destanının sonucunda kurulan Cumhuriyetimiz sonsuza dek yaşayacaktır” ifadelerini kullandı.

Bıyıklı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türk Milletinin karakterine ve geleneklerine en uygun idare şekli olarak nitelendirdiği Cumhuriyet’in aynı zamanda demokrasinin, barışın, kardeşliğin ve huzurun simgesi ve sigortası olduğunu ifade etti. Bıyıklı, bütün vatandaşları Cumhuriyet Bayramı coşkusunu en üst düzeyde yaşamaya davet eden İYİ Parti Gemlik Belediye Başkan adayı Adnan Bıyıklı, “Milletimizin yeniden dirilişinin sembolü olan Cumhuriyetimizin 95. kuruluş yıldönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz. Laik ve demokratik Cumhuriyetin kazanımlarını korumak ve geleceğe taşımak her alanda güçlü bir Türkiye için vazgeçilmez öneme sahiptir. Bizler Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük mirası olarak ifade ettiği Cumhuriyetin değerlerine ve kazanımlarına sıkı sıkı sarılarak gelecek kuşaklara aktarmak için var gücümüzle mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere eşsiz bir kahramanlık destanının sonucunda kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan bugüne kadar hürriyet ve bağımsızlık uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla anıyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon