SON DAKİKA

Gemlik haberci, Gemlik Haber, Yerel Haber, Gemlik spor, Gemlik

Acar, “Parlamenter sisteme geri döneceğiz”

Acar, “Parlamenter sisteme geri döneceğiz”
Bu haber 10 Mayıs 2018 - 19:35 'de eklendi ve 489 kez görüntülendi.

CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar ve Belediye Başkanı Mehmet Sertaslan, Hamidiye, Fevziye, Şükriye köylerini ziyaret etti. Ziyarette parlamenter sisteme tekrar geçileceği vurgulandı.

CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar Türkiye için Parlamenter sisteminin ve çoğulcu meclisin önemini vurguladığı konuşmasında, “Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye’de her zaman çoğulcu demokrasiyi vurgulamıştır. Daha bundan altı ay öncesine kadar erken seçim vatana ihanettir diyenler bugün erken seçim için meydanlarda geziyor. Biz CHP olarak Türkiye’de her zaman kuvvetler ayrılığının önemini vurguladık. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce’yle beraber halkımızın umutları tekrar yeşerdi. Türkiye’nin artık tartışmalara ayıracağı vakit yok. Kurduğumuz ittifakla 24 Haziran’dan sonra milletimizi tekrar hak ettiği muasır medeniyetler seviyesine tekrar çıkartacağız.

Sertaslan, “Şükriye’nin dünyayla bağlantısı kesilmiş”

CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan ise, “Şükriye köyünde  altı aydan beri telefon ve internet bağlantısı mevcut değil. Şükriye köylüleri altı aydan beri telefonla konuşamıyor. Cep telefonları çekmiyor. Dünyanın marsa adam göndermeye çalıştığı bu günlerde bizlerin böyle bir şikâyetle karşı karşıya kalmamız tek kelimeyle yazık olarak değerlendiriyoruz. Türk Telekom yetkililerini acilen göreve çağırıyoruz. Millet bu köyde kullanamadığı internetin faturasını ödüyor” dedi. Ayrıca yaklaşık elli sene önce yapılan ve dört köyü bağlayan köprünün artık çürüdüğünü bu köprülerin Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenmesi gerektiğini ve yıkılmak üzere olan köy camisinin duvarını Gemlik Belediyesi tarafından ivedilikle tamir edilmesi gerektiğini ifade etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon Bursa Masaj