SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Gemlik Organizasyon, Seda Organizasyon

Hakkında

Kına, nişan, düğün ve doğum günü gibi bir çok özel gününüzde yanınızda olan daha önce Cius Alışveriş Merkezi’nde hizmet veren Seda Hediyelik Eşya ve Organizasyon dereboyunda hizmete açıldı.

Son dönemlerde büyük ivme kazanan organizasyon sektöründe Gemlik’te yeni bir boyut kazandıracaklarını belirten işletme sahibi Seda Üre, sektörde öncü olmayı ve özel günlere renk katmayı hedeflediklerini ifade etti.

Kına, söz, nişan, düğün ve doğum günü gibi bir çok özel gün organizasyonlarda yanınızda olacak Seda Hediyelik Eşya ve Organizasyon, nikah şekeri, bebek hediyelikleri, doğum için hastane süslemeleri ile çeyizlik bohçalar gibi bir çok konuda özel hizmet verecek. Pasta Art atölyesi ile birlikte çalışan ve müşterilerine çok özel pasta hizmeti de veren Seda Hediyelik Eşya ve Organizasyon’da, kişiye özel tasarımlar, konsept partiler, baby showerlar, balon süslemeleri gibi hizmetlerde yer alıyor.

Hediyelik eşya satışının da yer aldığı işletmede anneler gününe özel bir çok hediyelik eşya da yer alıyor.

Seda Hediyelik Eşya ve Organizasyon Eşref Dinçer Mahallesi Irmak Sokak No:33/B’de hizmet veriyor. İletişim için : 0546 453 39 74 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Firma Yetkilisi Seda ÜRE
Yetkili Telefon 0546 453 3974
Telefon 0546 453 3974
Faks
Web Sitesi https:/instagram.com/sedaorganizasyon/
E-Posta
Firma Adresi Eşref Dinçer Mahallesi Irmak Sokak No:33/B - BURSA - GEMLİK
İl / İlçe Bursa / Gemlik
Sektörler Eğlence
Bu firma 16 Ocak 2018 - 17:59 'de eklendi ve 398 kez görüntülendi.
SON EKLENEN FİRMALAR
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon