SON DAKİKA

Gemlik haberci, Gemlik Haber, Yerel Haber, Gemlik spor, Gemlik

Carpex Kurumsal Hijyen Çözümleri Tic. Ltd. Şti.

Carpex, global pazarda “Scent Marketing” olarak bilinen kokuya dayalı pazarlama stratejisi alanında; ortam kokulandırma ve markaların kurumsal imza koku tasarımında tam kapsamlı hizmet veren öncü bir kuruluştur.

Başta Avrupa olmak üzere, Afrika ve Asya gibi dünyanın birçok kıtasında, 40’ı aşkın ülkede; profesyonel ortam kokulandırması ve marka deneyiminde koku kullanımı konusunda tam kapsamlı hizmet veren Carpex, ISO 9001 standartlarında ve dünyada kullanılan son teknolojiler doğrultusunda üretim yapmaktadır.

IFRA onaylı, %100 bitkisel özler kullanarak ; Türkiye’nin önde gelen firmalarının kurumsal kokularını tasarlayan Carpex, aynı zamanda Türkiye’nin de lider kurumsal kokulandırma firması konumuna gelmiştir. Üretici firma olmanın verdiği bilgi birikimi ve donanım gücü avantajlarını arkasına alarak profesyonel ortam kokulandırma hizmeti sağlayan Carpex, cihazlarında iki yıl garanti güvencesi vermektedir. Türkiye genelinde, satış ve kiralama sonrası yedek parça ve onarım, periyodik bakım ve değişim hizmeti gibi teknik destekleri de kendi servis ekibi tarafından sağlamaktadır.

Firma Yetkilisi Carpex Kurumsal
Yetkili Telefon 0 216 593 14 20
Telefon 0 216 593 14 20
Faks 0 216 593 14 23
Web Sitesi www.carpex.com.tr
E-Posta aroma@carpex.com.tr
Firma Adresi Birlik Organize San. Bölgesi Tem Yan Yolu 1 No'lu cad. No:4/2 Tuzla/İstanbu
İl / İlçe İstanbul
Sektörler Diğer Hizmetler
Bu firma 05 Haziran 2018 - 18:26 'de eklendi ve 178 kez görüntülendi.
SON EKLENEN FİRMALAR
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon Bursa Masaj