SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Bilenn Tekstil

Dedemiz Bayram Bilen tarafından 1943 yılında Uzunçarşı’da temeli atılan tekstil serüvenimiz yıllar geçtikçe farklı alanlarda sürmüş ve günümüze kadar ulaşmıştır.
Sektöre ilk girdiğimiz yıllarda Bere – Şapka gibi ürünlerin satışından sonra 1990’li yılların sonunda daha çok çocuk giyimine odaklanmış olsak ta 2002 yılında Bilenn Tekstil markası ile girdiğimiz İş ve Medikal Giyim alanında hızlı bir şekilde büyümüş ve bölgedeki açığı kapatmış bulunmaktayız.
Hali hazırda Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde ilk kurulduğumuz mağazaya ek olarak ikinci bir mağaza açarak hem Üretim hem de Perakende ve Toptan satış süreçlerini yürütmekteyiz.
Farklı markaların bayiliklerini alarak başladığımız serüvenimize güç geçtikçe kazandığımız deneyim ve birikim ile hazırladığımız kendi markamız ile devam etmekte, gelen müşteri taleplerine de bu sayede daha hızlı cevap verebilmekteyiz.
2018 yılının son çeyreğinde başladığımız Online Satış Süreci ile tüm Türkiye’de markamızı bilinen ve talep gören bir marka haline getirme amacı ile yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Yetkilisi Bayram Bilen
Yetkili Telefon 0264 279 3217
Telefon 0264 279 3217
Faks
Web Sitesi https://www.bilenn.com.tr/
E-Posta bilgi@bilenntekstil.com
Firma Adresi Bankalar Cad. Bahçivan Sok. No:6/A Adapazarı Sakarya
İl / İlçe İl ve İlçe Belirtilmemiş.
Sektörler Sektör Belirtilmemiş.
Bu firma 06 Ocak 2019 - 14:52 'de eklendi ve 4 kez görüntülendi.
SON EKLENEN FİRMALAR
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon