SON DAKİKA

Gemlik haberci, Gemlik Haber, Yerel Haber, Gemlik spor, Gemlik

Atasun Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınıza Zarar Vermeden Kaliteli Taşıma Hizmeti Veriyoruz

Ev ya da ofis taşımanın çok zor olduğu herkesin malumu. Ancak durum artık çok kolay bir hale gelmiş durumda. Çünkü Atasun Nakliyat imdadınıza yetişiyor ve size en kaliteli hizmeti sunuyor. Şirketimiz, ev taşımacılığının yanı sıra ofis taşımacılığı da yapıyor. Yani her çeşit taşımacılık işleminde size en iyi hizmeti vermek için yola çıkıyoruz. İzmir evden eve nakliyat konusunda, dilediğiniz yere eşyalarınızı güvenli bir biçimde ulaştırıyoruz.

Her Türlü Eşyayı Taşıyoruz

İzmir nakliyatçı çerçevesinde hizmet veren işletmemiz, taşımacılık konusunda eşya ya da muhit seçmiyor. Her çeşit eşyayı güvenle taşıyabiliyor. Taşıma sırasında kullanılan yöntem ise asansörlü sistem olarak biliniyor. Bu sistem ile hem hız, hem kalite anlamında avantaj sahibi olabiliyorsunuz. Çünkü eşyalarınız güvenli bir biçimde ve size zaman kaybettirmeden taşınıyor.

Eşyanıza gelebilecek zarar ya da başka bir olumsuz durum karşısında ise sigorta sistemimiz hemen devreye giriyor. Bundan dolayı İzmir sigortalı nakliye firması olarak piyasada herkes tarafından biliniyoruz.

Firma Yetkilisi ibrahim Şasi
Yetkili Telefon 02324528288
Telefon 02324528288
Faks 02324528288
Web Sitesi https://www.atasunnakliyat.com.tr/
E-Posta info@atasunnakliyat.com.tr
Firma Adresi İnkılap, Mehmet Akif Cd. No:23, K:3 D:3 35380 Buca/İzmir, Türkiye
İl / İlçe İzmir
Sektörler Nakliyat
Bu firma 02 Mart 2018 - 14:59 'de eklendi ve 599 kez görüntülendi.
SON EKLENEN FİRMALAR
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon Bursa Masaj