SON DAKİKA

Gemlik haberci, Gemlik Haber, Yerel Haber, Gemlik spor, Gemlik

Anadolu Transport

Anadolu Transport Nakliye Hizmetleri
Uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile sektörde yerimizi alarak her geçen gün daha üstün kalitede hizmet sunan Anadolu Transport nakliyat firması olarak marka bilinirliğimizin arttırılması ve kalitemiz ile tanınmak temel hedefimizdir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz maksimum önem ile evden eve nakliyat hizmetleri başta olmak üzere çeşitli nakliyat hizmetleri sunulmaktadır. Güler yüzlü ve gerekli bilgi ve tecrübeye sahip personellerimiz sayesinde %100 müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Stresli ve zahmetli olan taşıma sürecinin olabildiğince kısa sürede tamamlanması ve kalite standartlarında gerçekleştirilmesi için gereken özen gösterilmektedir.
Eşyaların paketlenmesi konusunda yeniliklere açık profilimiz ile sürekli gelişen yapıya sahip olunmaktadır. Kaliteli paketleme malzemeleri kullanılarak nakliyat hizmetlerinde hiçbir sorunla karşılaşılmaması amaçlanmaktadır. Ayrıca geniş hizmet yelpazemiz ve zengin araç filomuz ile şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde de başarılı çalışmalara imza atılmaktadır. Müşterilerimizin istek ve talepleri göz önünde bulundurularak feedbacklere önem verilmektedir. Böylece daha iyi hizmet kalitesine ulaşabilmek oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Müşteri memnuniyetine ulaşabilmek için tam olarak müşterilerimizin istekleri ile hareket edilmektedir.
Tüm şehirlere kesintisiz hizmet kalitesi ile cevap verebilmek adına geliştirilmiş çözümler üretilerek şehirlerarası nakliyat hizmetlerinin de en kısa sürede en iyi şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Eşyaların yıpranmaması, personellerimizin motivasyonun düşmemesi ve müşterilerimizin en değerli eşyalarının zarar görmemesi ile zamandan tasarruf edilebilmesi açısından asansörlü nakliyat hizmetlerimiz devreye girmektedir. Sigortalı taşımacılığında resmi olarak işleve sahip olduğu firmamızda eşyalarınız ve haklarının güvende tutulmaktadır. Ayrıca acilen taşınmanız gerektiği zamanlarda veya farklı planlarınızın gerektirdiği durumlar da eşya depolama hizmetine ihtiyaç duymanız durumunda eşya depolama alanlarımızda mevcuttur. 7 gün 24 saat izleme altında tutularak muhafaza edilen eşyalarınıza üst düzey güvenlik sağlanmaktadır.

Firma Yetkilisi Fatih Bektaş
Yetkili Telefon 05322038182
Telefon 02163972010
Faks 02163962120
Web Sitesi https://www.anadolutransport.com
E-Posta info@anadolutransport.com
Firma Adresi Beşevler Mh. Beşevler Cd. Kanarya Sk. No:12 Nilüfer/Bursa
İl / İlçe Bursa / Gemlik
Sektörler Nakliyat
Bu firma 18 Mart 2018 - 19:07 'de eklendi ve 221 kez görüntülendi.
SON EKLENEN FİRMALAR
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon Bursa Masaj