SON DAKİKA

Gemlik haberci, Gemlik Haber, Yerel Haber, Gemlik spor, Gemlik

GTSO’ye Türkiye Finans’tan Ziyaret

GTSO’ye Türkiye Finans’tan Ziyaret
Bu haber 07 Haziran 2018 - 12:34 'de eklendi ve 558 kez görüntülendi.

Gemlik’te kısa süre önce faaliyetlerine başlayan Türkiye Finans Katılım bankası müdürü Gemlik Ticaret ve Sanayi odasını ziyaret etti.

Bankanın Gemlik Şube Müdürü Türker Akın’nı GTSO Başkanı Paşa Ağdemir, Yönetim kurulu başkanvekilleri Abdullah Kavlak ve Semih Aşkın ile yönetim kurulu üyeleri Şefik Yılmaz ve Hasan Hamaloğlu, Meclis başkanı Hasan Yıldırım karşıladı.

Türkiye Finans Katılım bankasının Gemlik’te 303 şubesini açtığnı, Bursa bölgesinde de İnegöl’den sonra ilk ilçe şubesini ilçemize açtıklarını söyledi. Sektörde 25 yılı geride bıraktıklarını belirten şube müdürü Akın, Gemlik şubesinin aynı zamanda Orhangazi ve İznik’te bulunan tüccar ve vatandaşlarada hizmet vereceğini ifade etti.

Gemlik Ticaret ve Sanayi odası başkanı Paşa Ağdemir’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “katılımcı bankacılığın son dönemde yükseliş gösterdiğini ifade ederek, Gemlik’te oldukça yüksek bir iş hacmi olduğu bir gerçek. Ülkemizde bulunan bankaların hemen hemen hepsinin Gemlik’te şubesi var. Türkiye Finans Katılım bankasının da kendi alanında ilçemizde faydalı çalışmalar yapmasını diliyoruz”dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon Bursa Masaj