SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Standı İlgi Odağı Oldu

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Standı İlgi Odağı Oldu
Bu haber 28 Ekim 2018 - 15:14 'de eklendi ve Gemlik.

9. Antalya Yöresel Ürünler Fuarı Yörex’te Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası tarafından kurulan stant büyük ilgi gördü.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, fuara katılan protokol, fuarın katılımcılarının yanı sıra, CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak’da, standa ilgi gösteren isimler arasında yer aldı. Gemlik’in isminin her zaman özel bir yerde olduğunu ifade eden Budak, hem yöresel ürünlerin en önemlilerinden olan zeytin denilince akla gelmesi, hem de Türkiye ticaretine ve ihracatı yaptığı önemli katkıyla, her zaman söz sahibi olan ilçe olduğunu ifade eden Budak, GTSO yönetimine de Antalya’da düzenlenen önemli bir fuara katkı sağladıkları için teşekkür etti.

GTSO Başkanı Paşa Ağdemir ise; ”Mensubu olduğumuz ve temsil makamında yer aldığımız Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası, Gemlik’i ticaret ve benzeri fuarlarda ilçeyi temsil ederek, ilçemizin tanıtımına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Antalya’da düzenlenen ve her yıl merakla beklenen Yörex fuarında da yerimizi almaktan ziyadesiyle memnun olduk. Bizlere destek verenlere ve standımıza ilgi gösterenlere teşekkür ederiz” dedi. Ağdemir fuarda edindikleri tecrübe ve gözlemleri de GTSO Meclisinde paylaşacaklarını ifade etti.

The stand of the Gemlik Chamber of Commerce and Industry in Yorex attracted great attention.

The Governor of Antalya, Münir Karaloğlu, participated in the fair, as well as the participants of the fair, CHP Antalya deputy Çetin Osman Budak, was among the names of interest to the stand. The name of Gemlik always stated that a special place in Budak, the most important of the olive, known elusiveness of both local products, as well as Turkey with its important contributions made trade and export, always Budak stated that the district who have a say, GTSO management in Antalya thanked for contributing to an important fair held in Turkey.

GTSO President Paşa Ağdemir; We aim to contribute to the promotion of our district by representing Gemlik Chamber of Commerce and Industry, Gemlik which represents the district in trade and similar fairs. We are pleased to receive our place at Yorex fair which is held in Antalya and which is highly anticipated every year. Thank you to those who support us and our stand, '' he said thank you. Ağdemir stated that they will share their experiences and observations at the GTSO Assembly.
Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon