SON DAKİKA

Gemlik haberci, Gemlik Haber, Yerel Haber, Gemlik spor, Gemlik

Gemlik belediyesi halkın parasını çöpe atıyor

Gemlik belediyesi halkın parasını çöpe atıyor
Bu haber 14 Mayıs 2018 - 19:08 'de eklendi ve 1.837 kez görüntülendi.
Gemlik Belediyesi’nin yaptığı veya yapıyor göründüğü ne kadar iş varsa hepsinde adeta yap-boz oynandığını daha önceki haberlerimizde de dile getirmiştik. Plansız programsız şekilde aklın estiği doğrultuda yapılmaya kalkışılan işler, bozulup bozulup tekrar yeniden yapılıyor. Gemlik halkının parası, bu şekildeki savurganlıklarla resmen çöpe atılıyor.
Gemlik ve mahallelerinde yol çalışmalarında yerlerinden sökülen binlerce parke taşı kapanın elinde kalıyor.
Alt yapı çalışmaları ve asfalt çalışmaları nedeniyle, Gemlik Merkez ve değişik mahallelerde sökülen beton parke taşları, belediye tarafından gelişi güzel yerlere bırakılıyor.
Küçük Kumla da, Kumla Göleti Üzerlerinde, Haydariye Mahallesi yolunda, yığınlar halinde yol kenarlarına koruma sız olarak dökülen beton parke taşları, vatandaşlar tarafın dan araçlarına yüklenerek götürülüyor.
MİLYONLAR ÖDENDİ..
Belediyenin milyonlarca lira harcayarak satın aldığı beton parke taşlarının sağlamları ayrılarak, çevre mahallelerinde kullanılabilecek, kaderine terk edilerek, bir çok vatandaş tarafından araçlarına yüklenerek götürü lüp, özel mülklerinde kullanılıyor.
KAMU MALI KORUNMUYOR
Kamu malını korumayan Gemlik Belediyesinin bu tutumu, “Kamu malına zarar vermek” olarak yorumlanıyor.
Gemlik halkı, haklı olarak cebinden çıkan paranın bu derece bir savurganlıkla çöpe gittiğine şahit oldukça, Gemlik Belediyesi’nin yapılan işler ve harcanan paralar hakkında şeffaf olmasını, bunların kamuoyuyla paylaşılmasını  istiyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon Bursa Masaj