SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Özel Hatem okulu burs sınavı

Özel Hatem okulu burs sınavı
Bu haber 12 Şubat 2018 - 20:51 'de eklendi ve Gemlik.

Gemlik’te  2012 yıl itibariyle Sağlık Meslek Lisesi olarak faaliyet gösteren ve 2017-2018 eğitim öğretim yılında Anadolu ve Fen Lisesi yatırımları ile adından sıkça söz ettiren Özel HATEM Okulları 17-18 Şubat’ta bursluluk sınavı düzenliyor.

Sağlık Bakanlığı’na bağlı sağlık kuruluşlarında istihdam edilecek kalifiye sağlık personeli ihtiyacı için nitelikli eğitim sunmayı ve gelecekte sağlık alanında aranılan ve tercih edilen personeller yetiştirmeyi düşündüklerini belirten Hatem Okulları yönetimi, Anadolu ve Fen Lisesinde ise geçen yıl olduğu gibi başarılı öğrencileri sınav puanlarına göre burslu alacaklarını belirtti.

Önümüzde ki yıllarda bu öğrencilerin başarıları ile Gemlik’inde eğitim alanında markalaşacağını söyleyen yönetim tüm 8.9.10. ve 11 sınıf öğrencilerini bursluluk sınavına davet etti.

Gazetemize açıklama yapan Eğitim Danışmanı Emir Furkay Ceylan, bursluluk sınavına girmek isteyen öğrencilerimiz hatemokullari.sinavkayit.net internet adresinden ya da okulumuzu ziyaret ederek kayıt olabileceklerini söyledi. Gemlik’in tek Fen Lisesinde bu yıl taban puanın 450 olacağını vurgulayan Ceylan, sınırlı sayıda ki sınav kontenjanın 15 Şubat 2018 Perşembe’ye kadar açık olduğunu belirtti.

Özel HATEM Okullarının Sağlık Meslek Lisesi Müdürlüğünü tecrübeli idareci Mümin Torlak, Anadolu  ve Fen Lisesi Müdürlüğünü ise dershanecilik deneyimi ile tanınan Cihan Biten yürütüyor.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon