SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Tempo Ofis, Geleceğin Ofisi Günümüzün Üretimi

Tempo Ofis, Geleceğin Ofisi Günümüzün Üretimi
Bu haber 18 Mayıs 2017 - 0:13 'de eklendi ve Gemlik.

Tempo Ofis, Geleceğin Ofisi Günümüzün Üretimi

 

Zaman geçtikçe insanların iş anlayışı ve iş yeri anlayışı da değişiyor işte bu yüzden iş yerinde ki ve ofiste ki eski tip ofis mobilyası tasarımlarından kurtulup günümüze hatta geleceğe uyumlu hale gelebilmek için vizyon sahibi ellerden çıkmış ofis mobilyalarına ihtiyacınız olacak. Sadece sizlerin değil üreticilerin de kendilerini günümüz ve geleceğin tasarımına sahip mobilyalar üretmeye odaklaması ve yenilenmesi gerekmektedir. İşte hikâye burada başlıyor zaten.

 

Bürotime İle Geleceğin Tasarımı

 

1980 yılında kurulan Tosunoğulları A.Ş’nin tecrübeleri ile 1997 yılında Konya’da kurulan bir şirket bürotime. Kurulduğu günden bugüne çok büyük bir yol kat eden ve gerçekten yenilikçi ve dinamik ofis tasarımları ile ihtiyaçlara tam anlamıyla karşılık verebilen bir şirket konumuna gelmiştir. Klasik mobilya dizaynlarından uzak ve tam anlamıyla farklı ürünlere imza atan bürotime İstanbul ile büyüyerek devam etmekte ve bu başarısıyla artık dünya piyasasında ülkemizi tam anlamıyla teslim edebilecek kadar güçlenmiş bulunmaktadır.

 

Dünya Çapında Bir Hikâye

 

Konya’da başlayan, İstanbul’da devam eden ve tüm dünya’ya yayılan bir başarı hikâyesine sahip olan firma ülkemizi de başarıyla tüm dünya da temsil edecek güce sahip olmuştur. Zaman içerisinde ofis kurmak isteyen veya ofisini yenilemek isteyen insanların ilk aklına gelen firma olarak sektörde lider olmayı hak eden ve bu sıfatı da hakkıyla taşıyabilecek olan nadir markalardan birisi haline geldi.

 

Şirketin kendi içinde prensip edindiği “entegre yönetim sistemi” ile büyümeye devam ederken bu büyümeyi bile kontrol edebilecek kadar otokontrol sahibi bir konuma gelmesi vizyon ve misyonlarının ne kadar doğru ve bu konuda ne kadar kararlı olduklarını da göstermektedir. Öncelik olarak kesinlikle müşteri odaklı çalışarak memnuniyet yaratmayı ve bunu sağlıklı bir şekilde devam ettirmeyi ilke edinerek bugün geldikleri noktayı hak ettiklerini de kanıtlamış durumdalar. Başarılarının gerçekten bu denli büyük olmasını ise sürekli olarak gelişen ve değişen standartlara uyum sağlayabilmelerinin yanı sıra bu değişiklikleri kendi şirket politikalarından, çalışanlarına kadar her alanda sorunsuz entegrasyona ulaşabilmelerine bağlamak yanlış olmaz. “Geleceğin ofisi, günümüzün üretimi” cümlesi ile de bugünden geleceğe ne kadar geniş bir bakış açısıyla baktıklarını tam anlamıyla özetleye bilmektedir.

Makalenin devamı için web sitemize bekleriz. http://www.tempoofis.com/

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon