SON DAKİKA

Gemlikhaberci.com | Gemlik Haber | Yerel Haber | Gemlik spor |Gemlik

Pazarlama İletişimi Eğitimi İBS’den Alınır

Pazarlama İletişimi Eğitimi İBS’den Alınır
Bu haber 12 Mayıs 2017 - 22:36 'de eklendi ve Gemlik.

Pazarlama, günümüz mesleklerinin içinde en önemli olanlardan biri. Son derece kritik süreçlere sahip olan pazarlama iletişimi; aslında pek çok alt dalı da içeriyor. Pazarlama iletişimi alanında kariyer yapmak isteyen bir kişinin pazarlama yönetimi, stratejik planlama, ürün yönetimi, marka yaratma, marka deneyimi, marka iletişimi ve marka bağlılığı konularında bilgi sahibi olması gerekiyor. Marka yönetimi her kurum için geçerli olduğundan, bu alanda önemli bir arayış bulunuyor. Bu nedenle yeni mezunlar ve kariyerinde bu alana yönelmek isteyenler pazarlama iletişimi eğitimi seçeneklerine büyük bir ilgi gösteriyor.

Pazarlama iletişimi eğitimi söz konusu olduğu zaman en çok araştırılan konuların başında satış pazarlama eğitimi pdf dosyaları ya da ücretsiz pazarlama eğitimleri geliyor. Fakat pazarlama eğitimi aslında o kadar geniş ve derin bir konu ki, bu eğitimin mutlaka alanında uzman ve tecrübeli kişilerden alınması gerekiyor.

Satış pazarlama eğitimi veren firmalar, bilinçli katılımcılar tarafından ince elenip sık dokunuyor. Pazarlama iletişimi eğitimi ya da marka yönetimi eğitimi almanın en doğru yolu İstanbul Business School’dan geçiyor. İBS, kurumsal iletişim sertifika programları alanında oldukça güçlü bir kurum. Çünkü İstanbul Business School tarafından düzenlenen kurumsal iletişim uzmanlığı sertifika programı bünyesinde Türkiye’nin bu alandaki en bilgili ve tecrübeli profesyonelleri eğitmen olarak görev alıyor.

İBS pazarlama iletişimi eğitimi, sizi hem mesleki anlamda geliştiriyor hem de kişisel gelişiminize katkıda bulunuyor. Bu program, pazarlamanın en kritik süreçlerinde gerçek bir aydınlanma yaşamanızı sağlıyor. Pazarlama iletişimi eğitiminde katılımcılara gerçek vakalar ve tecrübeler aktarılıyor. Türkiye’nin en başarılı profesyonelleri tarafından aktarılan bu deneyimleri kitaplarla, makalelerde ya da internette bile bulmak mümkün değil.

İBS pazarlama iletişimi eğitimi; pazarlama profesyonellerine, ürün ve marka uzmanlarına, pazarlama öğretim görevlilerine, girişimcilere ve bu alanda uzmanlaşmak isteyen herkese açık. Eğitimde katılımcılara aktarılan teorik bilgilerden sonra ayrıca atölye çalışmaları yapılıyor. Bu workshoplar, katılımcıların teorik bilgilerini pratikte de uygulama şansına sahip olmalarını sağlıyor. İBS’den alınan stratejik pazarlama yönetimi eğitim sertifikası, katılımcılara iş dünyasında pek çok yeni kapı açıyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
fıstıklı pansiyon